Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
424 posty 2904 komentarze

Polska na 6 - tkę

R.Zaleski - Członek Konfederacji Rzeczpospolitej Blogerów i Komentatorów.................. Jakość polityki = jakość życia

Generał Petelicki – dlaczego go zabito?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Za wiele tego jest ostatnio, jak za Stalina, czy w czasie stanu wojennego.

Petelicki zdecydował się w przeciwieństwie do 15 mln Polaków, głównie właśnie Polaków nie Polek, nie obejrzeć meczu. W garażu, miejscu, gdzie człowiek z zasady jest sam na sam z samochodem, chcąc by znalazła go żona? Nie zostawiając listu, jak zdecydowana mniejszość samobójców.

Z drugiej strony jeśli go zabito, to lepszego momentu, niż chwilę przed meczem o wszystko nie można znaleźć. Nikogo, nic innego wtedy nie interesuje. Szumu nie będzie.

Kilka dni wcześniej spokojnie wypowiadając się w telewizji, dobrze bawił się na przyjęciu w ambasadzie. Jak każdy z „samobójców” powiązanych z polityką III RP.

 

Pytanie dlaczego go zabito. Media mogą twierdzić w parę minut po informacji o martwym generale, że popełnił samobójstwo, to ja, zwykły bloger tym bardziej mogę, że go zabito. Jakaś równowaga w przyrodzie musi być.

 

Niewątpliwie wiedział bardzo wiele, ale nie on jeden. Sprawy biznesowe? Raczej nie. Nie słychać było o jakichś aferach, powiązaniach z mafią.

Trwa w Polsce „wojna na górze” od jakiegoś czasu. Czempińskiego i jego kolegów na chwilę aresztowano. Ostatnio zatańczył się na śmierć pewien pułkownik WSI, główny świadek w aferze mogącej pogrążyć prezydenta. Jednak Petelicki był raczej powiązany z Amerykanami ostatnimi laty.

Przy czym wygląda mi po pobieżnym przejrzeniu tego co pisał i robił w ostatnim 10leciu, że był niezależny. Krytykował polityków wszelkich możliwych opcji, co im się z reguły należało.


 

Wojskowy – zginęło ostatnio wielu generałów, wyższych oficerów. Krwawa seria zaczęła się w Mirosławcu, przeszła przez Smoleńsk. Dobrze się w nią wpisuje ta śmierć, bo większość z ofiar stanowili ludzie powiązani z zachodem, NATO, nie wschodem.


Byłem wobec niego ostrożny, ze względu na jego przeszłość, ale w ostatnich latach trudno mi się nie zgodzić z tym co mówił. Robił dobrą robotę dla Polski. Jednak to chyba jednak trochę za mały powód, by go zabić. Wielu mówi to co on. Może jednak niewielu przy okazji wie o elitach III RP tyle co on. Jednak tej wiedzy nie ujawniał. Wykorzystywał ją inaczej?

Zdziwiłbym się gdyby nie zabezpieczył się na taką ewentualność, jaka go spotkała, więc może czegoś się dowiemy.

Pierwsze pytanie w takim wypadku - jakich miał wrogów? Tu po Smoleńsku mamy Tuska i resztę odpowiedzialnych za Smoleńsk, to co było po nim, czy ukrywanie prawdy, na pierwszym miejscu. I to z polskiej, nie rosyjskiej strony, bo przeciw nim był skierowany raport ZEN, oraz wypowiedzi generała.

Czyżby coś robił? Politycznie mógł zostać przywódcą jakiegoś, ruchu. Może jak to delikatnie sugeruje Korwin Mikke chciał wpłynąć na władzę nie tylko wywiadami w mediach. Operacje specjalne to w końcu coś, na czym się znał, jak mało kto.


 

Mógł tak jak Lepper stanąć na czele jakiegoś ugrupowania politycznego, bo PiS specjalną sympatią nie darzył. Czy zapobiegawczo został usunięty?


 Moim zdaniem wchodzą tu w grę tylko dwie rzeczy, kwestia władzy i Smoleńska.

I jeszcze jedno pytanie. Jak długo my Polacy będziemy sobie, na to pozwalać, odgraniczając się do komentowania kolejnych morderstw? Gdzie nasza „siła i honor” na które powoływał się generał.


 

PS

NE podaje, że nie żyje od paru dni. Jak może nie żyć od kilku dni, jeśli garaże w apartamentowcach z zasady są otwarte, i kręci się tam sporo ludzi? A jego rodzina i znajomi pewnie byli z nim w kontakcie telefonicznym. A żona po kilku próbach dodzwonienia się bez rezultatu, gdy mąż nie pojawił się na kolacji, powinna wezwać Policję, a na pewno zejść do garażu. (zakładam że mieszkają razem)


 

Wypowiedzi gen Petelickiego:


 2011

Amerykanie mają klatkę po klatce to, co się stało. Mają wszystkie rozmowy i znają prawdę. Dzisiaj sami dziwią się, dlaczego Polska nie zwraca się do USA o pomoc, a jak zwraca się prokurator, to zostaje natychmiast zawieszony. Raport NATO byłby miażdżący dla tego premiera i rządu, który musiałby się od razu podać do dymisji - powiedział w drugiej części rozmowy z Onet.pl gen. Sławomir Petelicki

http://wirtualnapolonia.com/2011/07/29/gen-slawomir-petelicki-amerykanie-maja-wszystkie-rozmowy-oni-znaja-prawde/

największą odpowiedzialność ponosi premier, który powinien stanąć przed Trybunałem Stanu. Premier nadrabia miną, ale kiedy odpowiadał na pytania dziennikarzy, widziałem w jego oczach strach. Donald Tusk to inteligentny człowiek, zdaje sobie sprawę z tego, co zrobił i czego zaniechał. Doskonale wie, ze dał się wypuścić Putinowi.”

http://wsieci.rp.pl/opinie/horyzonty/Gen-Slawomir-Petylicki-Tusk-doskonale-wie-ze-dal-sie-wypuscic-Putinowi


Petelicki pozytywnie o kibicach

http://beatrycze.nowyekran.net/post/23884,gen-petelicki-o-kibicach-pilkarskich2008

Macierewicz uosabia służby, które doprowadziły do tragedii tych żołnierzy i ich rodzin - powiedział w Magazynie 24 Godziny gen. Sławomir Petelicki. Generał jest przekonany, że śledztwo wobec żołnierzy z Nangar Khel to efekt zemsty w wojnie żołnierzy z oficerami kontrwywiadu.

Argumentując swoją tezę gen. Petelicki powołał się na publikację poniedziałkowej "Rzeczpospolitej". Dziennik twierdzi, że istniał konflikt między dowódcą bazy Wazi-Kwa przebywającym w areszcie Olgierdem C. a oficerami kontrwywiadu, którzy tam służyli. Olgierd C. miał wysyłać do przełożonych meldunki, z żadaniami by odwołania ludzi Macierewicza ze swej bazy.

Antoni Macierewicz - ówczesny szef kontrwywiadu - odmówił dziennikarzom "Rz" komentarza, ale gen. Petelicki uznał ich tezę za przekonującą. Jednocześnie zastrzegł, że nie był nigdy osobiście uprzedzony do Antoniego Macierewicza, co zarzucił mu Zbigniew Wassermann, były koordynator ds. służb specjalnych. - Wcześniej zawsze podkreślałem, że minister Macierewicz uratował GROM. Nie jestem do niego uprzedzony - podkreślał generał.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/petelicki-zolnierze-ofiarami-sluzb-macierewicza,58037.html


2005

Osoby oskarżone w sprawie nieprawidłowości podczas akcji w Magdalence to kozły ofiarne - uważa gen. Sławomir Petelicki, zeznający przed Sądem Okręgowym w Warszawie w charakterze świadka.Za takie operacje na całym świecie odpowiadają politycy- powiedział.

Jedynym odpowiedzialnym za tę akcję jest ówczesny szef MSWiA Krzysztof Janik, który nie zainteresował się, jaki policjanci mają sprzęt i czy mają karetkę w swoim oddziale - powiedział dziennikarzom w przerwie rozprawy Petelicki.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Petelicki-za-akcje-w-Magdalence-odpowiada-Janik,wid,8081666,wiadomosc.html?ticaid=1ea45


2000

W marcu 2000 roku byli dowódcy GROM (gen. Petelicki oraz jego trzech zastępców, w tym ppłk Leszek Drewniak) dostali wypowiedzenia "kontraktu na służbę". ( Drewniak nie żyje, rocznik 1951)

W maju 2000 roku wraz z gen. Sławomirem Petelickim ppłk Drewniak zarzucili ministrowi Januszowi Pałubickiemu, koordynatorowi służb specjalnych, i M.Biernackiemu, szefowi MSWiA, nadużycie władzy. Zapowiedzieli złożenie do prokuratury zawiadomienia o popełnieniu przez nich przestępstwa oraz zaskarżenie do NSA ministerialnej decyzji o zwolnieniu ich ze służby

http://pl.wikipedia.org/wiki/Leszek_Drewniak


 

KOMENTARZE

 • co robić?
  Bardzo mnie denerwują komentarze typu:
  "...Jak długo my Polacy będziemy sobie, na to pozwalać, odgraniczając się do komentowania kolejnych morderstw? Gdzie nasza „siła i honor” na które powoływał się generał..."
  A co mamy niby zrobić?
  Rewolucję?
  To dlaczego jej autorze nie zapoczątkujesz, tylko "komentujesz kolejne morderstwo"?
  Tysiące polskich blogerów, nie może się nadziwić, że... "Polacy to cierpliwie znoszą" . Blogerzy ci chcieliby zrobić rewolucję, ale rękoma innych, sami bezpiecznie siedząc przed komputerem.
  Nikt dupy ze strachu nie ruszy, tylko podpuszcza do zadymy innych!
  Takie my chojraki blogery
 • @anthony1 12:49:04
  Mam podobne zdanie.

  Poza tym coz za sensacja, ze general zginal?
  Przecie kazdy wstepujacy do wojska jest 'martwy', mowi tak ja zgine za ojczyzne.
  Absurdem zatem jest dziwienie sie, ze zolnierz zginal.
 • NATO I ONZ VS RESZTA ŚWIATA
  Kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.

  Osobiście czuję się lepiej po stronie reszty świata,
  NATO jest oficjalną organizacją przestępczą.
  Nie twierdze że kgb takie nie jest ale światopoglądowo bliżej mi do kgb niż do nato.
  Przyczyn morderstwa Generała Petelickiego można doszukiwać się w nabierającym rozpędu konflikcie syryjsko irańskim.
 • @anthony1 12:49:04
  Coś robię drogi kolego, poza blogowaniem, choć i to wiele, łatwo sprawdzić. Zapraszam do współpracy.

  A ty?
 • @LosHelios 12:58:47
  ciekawe ilu on zabił ludzi i w imię czego?
 • inne spojrzenie
  http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/65704,general-petelicki-nie-zyje#comment_514346
 • @bar-bara 12:57:23
  To się nazywa "rżnąć głupa".
 • @R.Zaleski
  "Pierwsze pytanie w takim wypadku - jakich miał wrogów? Tu po Smoleńsku mamy Tuska i resztę odpowiedzialnych za Smoleńsk, to co było po nim, czy ukrywanie prawdy, na pierwszym miejscu. I to z polskiej, nie rosyjskiej strony, bo przeciw nim był skierowany raport ZEN, oraz wypowiedzi generała.
  Czyżby coś robił? Politycznie mógł zostać przywódcą jakiegoś, ruchu. Może jak to delikatnie sugeruje Korwin Mikke chciał wpłynąć na władzę nie tylko wywiadami w mediach. Operacje specjalne to w końcu coś, na czym się znał, jak mało kto."

  Jednak Rosja miała motyw żeby go zlikwidować (ich były agent jednak poniekąd z PRL, może chcieli żeby dalej im służył jak INNI zapewne służą wiernie...), kadry do tego, zatem nie wykluczajmy też tropu sowieckiego. Wspierał trochę projekt PJN, przynajmniej do odejścia Kluzikowej do PO, cenił ją, bardzo się mylił...

  Czy się zabezpieczył, czy zdeponował jakieś materiały na wypadek śmierci? Nie. Dlaczego? Bo każdy ma rodzinę i nie chce żeby spotkało ją coś bardzo złego. To skuteczny zazwyczaj szantaż. Zatem może coś wypłynie za... 50 lat. Mam nadzieję że tak się stanie, lepiej późno niż wcale.

  http://youtu.be/_8JfL4ZX-To

  http://youtu.be/B0tYuxonto4

  http://youtu.be/JM6NpZvCEgA
 • @LosHelios 12:58:47
  Nie wszystkie działania NATO mi odpowiadają, łącznie z wojną w Afganistanie, ale mnie interesuje Polska nie Iran.

  NATO jest chyba jedynym powodem, dla którego nie zajęła Polski np armia białoruska, bo nawet ona może to zrobić bezproblemowo. Taki jest realny układ sił.

  O ruskim desancie na nasze bezbronne wybrzeże nie wspominam.
 • @interesariusz z PL 14:13:32
  Mossad jak cała armia Izraela działa za pieniądze USA. To bliscy sojusznicy. Petelicki powiązany z USA atakując Tuska, pośrednio działał przeciw Putinowi, który jest teraz po pierwsze na wylocie, po drugie w konflikcie z Zachodem, w tym Izraelem, o Syrię i Iran.

  Ten jest winny, kto ma z tego korzyść, a kto ma korzyść, to sobie sam odpowiedz.
 • @R.Zaleski 14:38:34
  gdyby nie sojusz z nato relacje polsko rosyjsko ukraińskie pewnie wyglądały by zupełnie inaczej.
 • @LosHelios 14:55:31
  nie jest potrzebny nam "sojusznik" który rozpyla w naszej przestrzeni powietrznej aluminium 70% i brom 30% na włóknie szklanym.
 • @LosHelios 14:59:01
  to nie sojusznik to wróg i skrytobójca którego trzeba zniszczyć
 • @R.Zaleski 14:38:34
  "O ruskim desancie na nasze bezbronne wybrzeże nie wspominam."

  Niewielkie siły rzędu kilku kompanii są wstanie zająć kluczowe miejsca w Warszawie, wziąć np Zgromadzenie Narodowe z rządem, prezydentem jako zakładników, bo nieraz głupcy obradują razem na jednej sali (niczym w tupolewie). Gdyby zabili naszych (jacy oni nasi, ale tak się mówi), to jednak bez wsparcia zostaliby wystrzelani dosyć szybko, albo musieliby się poddać. Mając wielu zakładników to co innego, mogą wtedy grać dalej to co im nakazano. Taki może być wstęp wojny, od razu zaskakujące uderzenie na serce Polski w władze polityczne, centra decyzyjne, dowództwa armii, a Ty tu bajki mówisz o desancie armii czerwonej w starym stylu urraaa grupą armii na puste wybrzeże i zrujnowane PGR-y... Regularną armię Rosja ma na poważnych konkurentów i to raczej jako siły odstraszania, do negocjacji. W tym są dobrzy, potrafią przeobrazić też NWO w plan dobry dla Rosji, tak jak po 1945 wyszło tak jak z grubsza tego chcieli. Będą jednym z biegunów NWO, w końcu tak to Orwell widział znając prawdziwe takie plany masonów. Teraz to samo przedstawia Sykulski na NE z geopolityki.org, a raczej ru-de itd

  Te siły zajmujące Warszawę nie muszą być rajdem np brygady, czy paru dywizji z Królewca, wybrzeża, przez Litwę, z Białorusi czy Ukrainy. Oni mogą być po cywilnemu przygotowani w Polsce i nic ich nie zatrzyma, nie potrzebują wielkich jednostek (starczą drużyny, plutony), ani ciężkiej broni, ani mundurów, kamizelek. Wezmą zakładników, nie tylko władze, vipów, ale tysiące zwykłych ludzi w enklawach. Mogą ich ustawić przed budynkami, w oknach, drzwiach, na dachach. Kto wyda rozkaz zabicia może tysięcy Rodaków żeby wystrzelać swołocz agresorów? To nas przerośnie, każda wojna ZAWSZE nas przerasta i rzadko są CUDA nas ratujące.

  Z takiej sytuacji np ratują nas wojska niemieckie, mamy wtedy nieco zamaskowany 1939 po nowemu. Wszystko będzie wcześniej ustalone, deal. Innym scenariuszem wojny jest niestety EKSTERMINACJA. Od dawna obaj nasi sąsiedzi twierdzą że nie ma między nimi miejsca na niepodległą, silną Polskę. Nie pozwolą na to. Zatem jaki jest najlepszy sposób na ostateczne rozwiązanie kwestii polskiej poza ustanowieniem marionetkowej kolonii new world order (po części rosyjsko-niemiecko-żydowskiej) zarządzanej przez zdrajców? Ano wyrżnięcie tubylców (wystarczy zatruć, sterylizować itd), zapędzenie reszty w jasyr, spalenie na popiół, napromieniowanie w razie użycia atomówek będzie szybko malało jak w Hiroszimie. Tranzyt może być też jakiś czas np tunelami pod Bałtykiem i przez Czechy-Słowację-Ukrainę, tudzież może przez mniej skażoną część Polski, może np oszczędzą północ.

  Polsce grozi poważne niebezpieczeństwo jak w każdej epoce, ale teraz nieporównywalne z poprzednimi, musimy mieć bardzo silną armię i obywateli gotowych na wszystko. Cały Naród armią, także armią Boga. Czynnik metafizyczny istotny, stańmy po stronie Boga, nie tak jak reszta świata walcząca z Jezusem Chrystusem.
 • @Marek Kajdas 14:33:39
  Rosja to też możliwe, w końcu to to samo, co Tusk.

  Nie wiedziałem, że wspierał PJN ale to znaczy, że szukał czegoś po środku między PO a PiS. W sytuacji odchodzenia ludzi od PO byłby jako polityk niebezpieczny.

  To miejsce zarezerwowane dla Palikota, czy SLD. A nie ludzi niesterowalnych. Lepper jakby stał w podobnym miejscu.

  Zgodnie z teorią zapobiegawczego autorytaryzmu, mogli być dlatego wyautowani.
 • @LosHelios 14:59:01
  Wczoraj zdaje się pierwszy raz od dawna nie widziałem do południa przynajmniej chemtrails nad Kotliną Oświęcimską z okolicami, pogoda żyleta, niebo bez chmurki, chłopaki widać dostali wolne z okazji meczu. Niekiedy to jest tak gęsto od smug, że tworzą sztuczne mgły, zachmurzenie.

  =========================
  Same spaliny samolotów też są przecież szkodliwe jak samochodowe, ale tu chodzi o zasłanianie na wielką skalę ekspozycji słońca, na ogół powoduje to zmiany klimatyczne, długotrwałe okresy suszy dawniej nieznanej w naszym podgórskim rejonie w widłach dolin wielkich rzek, krainy stawów rybnych, ma co parować, a jednak od paru lat susze ciągle.
  ========================

  Trudno uwierzyć że to zwykłe smugi kondensacyjne, one się rozpraszają na ogół bardzo szybko i BEZ ŚLADU, te chemtrailsy są trwałe, tak dziwnie wolno się rozpraszają. Trzeba koniecznie badać stale ich skład i skażenie ziemi, porównywać wyniki, zbadać instalacje samolotów smużących. Samo natężenie lotów (to dosłownie ruch jak w mrowisku) na tak dużej wysokości zdumiewa, któż to tak lata tam i nazad w kratkę, wręcz równolegle do poprzedników i prostopadle, nawet wielowymiarową siatką? Wojsko polskie? Czym i za co? Pasażery i cargo? Przecież mieszkam na korytarzu podejść do lotnisk w Pyrzowicach pod Katowicami i Balicami pod Krakowem. Te samoloty lecą nisko już czy jeszcze nisko po starcie. Nigdy nie smużą.

  To jest poważny problem, jeżeli to udowodnimy, to mamy prawo natychmiast taką "władzę"... zmienić. Niebywała zdrada, ludobójstwo przy którym nazizm to igraszka, Smoleńsk to pikuś przy tym co się dzieje w III RP i na świecie. Życie setki vipów nie jest cenniejsze od milionów obywateli.
 • @Marek Kajdas 15:04:36
  A po co oni mają sejm zajmować, jak tak w większości ich ludzie. 264 posłów głosowłlo przeciw uchwale o przejęciu śledztwa smoleńskiego przez Polskę, czy zwrocie wraku i innych dowodów. Większość powołała rząd, ten sam w większości, co był za Smoleńsk odpowiedzialny.

  To nie mamy żadnego wojska między Kaliningradem a Warszawą?
 • @R.Zaleski 14:47:44
  "Mossad jak cała armia Izraela działa za pieniądze USA. To bliscy sojusznicy. Petelicki powiązany z USA atakując Tuska, pośrednio działał przeciw Putinowi, który jest teraz po pierwsze na wylocie, po drugie w konflikcie z Zachodem, w tym Izraelem, o Syrię i Iran."

  Generał na siłę chwalił, lansował określonych ludzi których publicznie wymieniał z nazwiska jak Sikorskiego. Krew się burzy kiedy to słyszę. Zatem był w lobbies amerykańsko-żydowskim(izraelskim, neokonserwatywnym?) i wygląda to na wojnę lobbies rządzących Polską. Tak nie można, to zła droga, trzeba konsekwentnie wspierać tylko JEDNO lobbies, lobbbies POLSKIE, w pełni narodowe, katolickie.

  Ostatnio trochę zwalczam lobbies rosyjskie także w środowiskach patriotycznych, tego nie da się bowiem pogodzić. Groteskowa jest walka z żydostwem, masonami, nwo i wspieranie Rosji, de facto Putina. Zresztą na jego miejsce nie będzie lepszych, oby nie było gorszego dla Polski. Oczywiście partia Rosji w Polsce (wśród patriotów) ma preteksty, a to chrześcijaństwo, a to słowiańskie korzenie wspólne itd jednak preteksty jak rzekoma walka z NWO. To smutne, będzie ciężko się z takimi osobami, środowiskami dogadać. Rosja nas dzieli, stosunek do Rosji, czy tzw wymyślonego narodu rosyjskiego. Poza tym nie mam pretensji do zwykłych Rosjan, ale do elit.

  Czy generał mógł być masonem? Wojna lóż? Egzekucja na wniosek własnej loży?
 • @LosHelios 15:01:13
  Nie da rady, za duzi są, a my za słabi. Musimy być silni, żeby cokolwiek móc, choćby decydować o sobie.

  A nam na razie można bezkarnie mordować elitę. A jak elitę, to i każdego z nas.
 • @Marek Kajdas 15:31:00
  Zwolennikom Rosji z racji wspólnych "korzeni" chrześcijańskich polecam wypowiedzi Aleksandra Dugina nt. Polski, masonerii i GRU.
 • @R.Zaleski 15:27:46
  "To nie mamy żadnego wojska między Kaliningradem a Warszawą?"

  Jest przede wszystkim Naród Polski, który należy wyszkolić i uzbroić jako wojsko obywatelskie.
  Można garnizony polskie (coraz ich mniej, są coraz mniejsze) ominąć, a zanim się zbiorą będzie pozamiatane, są też desanty powietrzne. Jaka jest zresztą gwarancja że dobrane (rzeziami, skrytobójstwem, wysyłaniem na emerytury, wyrzucaniem) kadry dowódcze polskiej armii zawodowej staną do walki? A może będą czekać? Jak to było podczas Potopu Szwedzkiego? Czy wszyscy bronili Rzeczypospolitej wykrwawiając mocno ograniczone zasoby agresora? to by szybko przyniosło skutki, wielu tak walczyło wcześniej, choćby Piastowie, Bolesław Chrobry.

  A może skapitulują, albo dołączą do agresora. A może jak to było już nieraz damy pokaz nieudolnej kampanii i niekoniecznie będzie to brak kompetencji dowódców, planistów, ale pokaz ARCYMISTRZOSTWA, tyle że nam wrogiego jako agentura, krety w dowództwach.

  Wszyscy wiemy np że PiS jest obstawiony kretami i garstka pożytecznych idiotów niewiele dobrego może tam zrobić. Podobnie musi być w MON, w wojsku. Podczas wojny cała agentura się uaktywni z powiązaniami, z milion kretów od poziomu sołtysów, wójtów po ośrodek prezydencki. Są zawsze tacy co idą z prądem zmian, wyczują że agresor raczej wygra i będą z nim od początku. Takich szmat jest najwięcej, bo agentów chyba nie można liczyć w setkach tysięcy. W dziesiątkach jednak na pewno.

  Żeby sobie z tym dać radę mimo wszystko... to jakich potrzebujemy patriotycznych zasobów? Jakiego ruchu? Ano najlepiej docelowo z 10 mln obywateli (1/3 dorosłych Polaków) musi być naprawdę po stronie Polski, ale też cóż poradzą ich głowy i puste ręce, kosami mają znowu bronić Ojczyzny, Narodu Polskiego? I masy trzeba zorganizować, inaczej są jak rozproszone mrówki, cóż z tego że nas dużo... wystarczy mrówki opryskać chemtrails już z "twardym" składem, a wybrańcom dać antidotum żeby nie ucierpieli.
 • Dowódca „Gromu” a dał się podejść jak dziecko?
  Dowódca „Gromu” a dał się podejść jak dziecko i nie będzie już spełniał dobrych uczynków?
  No coś takiego w „demokratycznym państwie prawa” co to się zaczyna i kończy na bezpiece. Więcej na ten temat niezastąpiony Stanisław Michalkiewicz tutaj:
  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2006
  http://www.bibula.com/?p=36428
  Szczęść Boże
 • @R.Zaleski 15:27:46
  "A po co oni mają sejm zajmować, jak tak w większości ich ludzie. 264 posłów głosowłlo przeciw uchwale o przejęciu śledztwa smoleńskiego przez Polskę, czy zwrocie wraku i innych dowodów. Większość powołała rząd, ten sam w większości, co był za Smoleńsk odpowiedzialny."

  To po co jednak zabito pasażerów tupolewa? Kto to zrobił i po co. Mieli popaprańcy wtedy już sejm, wielkie szanse graniczące z pewnością (ich ludzi w PKW, cały system pod ich kontrolą, doświadczenie z wyborów 1947-2007) na wygranie prezydentury i zmiany takie jakie wprowadzili, tyle że później, stopniowo rugując pisowców ze stanowisk, tworząc nowe legendy np Krzywonos zamiast Walentynowicz itd.

  Zaczynają się klimaty terroru, blisko zatem wojny. Pewnie Bliski Wschód da sygnał, Syria, Iran, może i Liban, zatem też Palestyna w ogniu, inne opcje. Nam na razie jeszcze darują kosztem Kaukazu? Nie wiem, zapewne tak, bo przecież jak rzekłeś panują w pełni nad Polszą. Opozycją zajmą się w porę za rok, dwa. Mamy trochę czasu na zorganizowanie się.

  Czas miękkich działań mija. PO nie zatrzyma nas mediami, czy nawet policją, służbami, inwigilacją, ludzie się otwarcie, masowo zbuntują (kluczowy udział związków zawodowych, mas młodzieży) i co wtedy? Ano uprzedzą to stanem wyjątkowym, ustawami "antyterrorystycznymi" i ku "bezpieczeństwu", ładowi... Nigdy Polacy nie mieli dobrze przygotowanego powstania, zawsze spuszczano powietrze z balona przedwcześnie. Uważajmy na prowokatorów, radykalnych rewolucjonistów. Trzeba nam czegoś innego najpierw. Trwałej organizacji niemożliwej do całkowitego rozbicia (jak Twoja SW kiedyś), czy jej przejęcia, kadr, programu, narzędzi. Wtedy zmiana nierządu na lepsze władze będzie łatwizną, zmiana systemu będzie nawet realniejsza. Polegnie trochę naszych ludzi? Cóż. Jesteśmy Żołnierzami Polski na froncie. Wolność nie nadchodzi bez ofiar, inaczej jest niepełna, ktoś nie daje wolności za nic. Tak było w 1918, tym bardziej w 1989.

  Musimy Roman wysilić czaszki. Mamy do tego predyspozycje. Trzeba coś realnie, skutecznie zadziałać, nie wystarczy do zmian w Polsce sama nasza blogerska konfederacja pożytku publicznego, potrzebny jest też równolegle inny ruch na dużo większą skalę. Wiesz że w oparciu o NE jest to całkiem możliwe do wystartowania, wielu poważnych ludzi o tym myśli. Start we wrześniu powinien być.

  Jest jednak problem przywództwa i trzeba to rozwiązać.
 • Najwyraźniej od swoich amerykańskich przyjaciół gen. Petelicki się dowiedział...
  ...bliższych szczegółów nt. smoleńskiego zamachu, więc umoczony reżim z Wiejskiej postanowił go zawczasu wyeliminować, zanim by te informacje - przychylnie nastawiające Naród Polski do zamachu stanu - obwieścił.

  "Amerykanie mają klatkę po klatce to, co się stało. Mają wszystkie rozmowy i znają prawdę. Dzisiaj sami dziwią się, dlaczego Polska nie zwraca się do USA o pomoc, a jak zwraca się prokurator, to zostaje natychmiast zawieszony. Raport NATO byłby miażdżący dla tego premiera i rządu, który musiałby się od razu podać do dymisji - powiedział w drugiej części rozmowy z Onet.pl gen. Sławomir Petelicki."
 • @Marek Kajdas 16:13:50
  powstanie wyłącznie Polskie to za mało, potrzebujemy poparcia wśród obywateli całej ziemi, chemitrails świetnie się do tego nadaję, ruch anty NWO. Musimy wprowadzić nasz ludzki, obywatelski nowy porządek aby przeszkodzić planom NWO brzezińskiego i reszty kliki. Ogólnoświatowy ruch anty oligarchiczny.
 • @Marek Kajdas 16:13:50
  Teraz właściwie wystarczyło by sił, żeby to wszystko zmienić ale wydaje mi się, że nawet opozycja tego nie chce.

  Piszą petycje, listy do cara czy parlamentu. Ostatnio czytałem,że petycja w sprawie 6 latków w szkołach podpisana przez 350 tys ludzi, była rozpatrywana przed wywaleniem na śmietnik przez komisję sejmową przez całych 500 sekund.

  Im się cały czas zbiera i za wszystko zapłacą.

  Postulat powinien być jeden odejście tego rządu, przedterminowe wybory, a nie proszenie ich o to, czy tamto. Oni powinni siedzieć.
 • @autor
  Oby tylko "władza" nie podała do oficjalnej wiadomości że przyczyną śmierci-samobójstwa(?????) generała Petelickiego były ....przeżycia związane z Euro2012 !
  Niestety PO tej "władzy" można się spodziewać wszystkiego !!
 • Sytuacja w jakiej znalazł się Petelicki
  była nie do pozazdroszczenia od
  kiedy polityka Amerykańska
  za sprawą
  Buraka Baraka
  przeorientowała się na sojusz
  Niemiecko- Rosyjski w Europie.

  Dla Rosji każdy przewerbowany
  agent to śmiertelny wróg ,
  to że Petelicki przeżył aż do wczoraj moim zdaniem świadczy o jego
  podwójnej grze .

  Problem odwróconych agentów
  polega na tym że nie są dla żadnej
  ze stron
  /niezależnie od okoliczności /
  dostatecznie wiarygodni.

  W Polsce po całkowitym przejęciu władzy
  przez komorusko -tuski tandem
  /potwierdzającym
  jak ogromny wpływ na rządy
  w "naszym" kraju ,
  ma orientacja Ameryki /
  Petelickiego próbowano wyautować.
  Stał się bowiem niewygodnym balastem.

  Petelicki jednak to twardy zawodnik
  walczył
  i stał się niebezpieczny,
  dużo wiedział
  i podejmował liczne próby
  zaistnienia ,
  kiedy zmarginalizowanie
  go okazało się
  mało skuteczne
  został całkowicie usunięty.

  Trzeba dodać że z pewnością
  ku obopólnemu zadowoleniu
  i aprobacie sojuszu
  Amerykańsko - Ruskiego.

  Nigdy nie byłam fanką
  Petelickiego bo miał niejednoznaczną
  manierę miksowania prawdy i kłamstwa
  z jednej strony teoretycznie
  odważnie przedstawiał rzeczywistość
  z drugiej jednak
  wplatał w to swoje gierki polityczne.

  Próbował podłączyć się pod PSL
  a kiedy to okazało
  się mało skuteczne
  zmienił front i poszedł w poparcie
  Palikota ,
  było też po drodze
  PJN nie wspominając o admiracji
  Olechowskiego.

  Słowem szukał dla siebie miejsca,
  jak wiemy dziś
  nieskutecznie.

  Znalazł się w ślepym zaułku
  bez wyjścia ,

  Ameryka na którą postawił się na niego
  /i nas/
  wypięła
  a dla Ruskich został wrogiem.
  Co skończyło się tragicznie.

  Jego śmierć
  to
  /po zamachu w Smoleńsku/
  ostateczne
  przypieczętowanie
  naszej przynależności do
  Rosyjskiej strefy wpływów.

  Mitologiczne NATO
  które miało nas chronić
  nie istnieje.

  Wojsko zostało
  przetrzebione
  i rozbrojone,
  dowództwo wybite
  /katastrofa Cassy ,Smoleńsk /

  Przemysł ciężki będący
  zapleczem do budowy broni
  nie istnieje
  /"Łucznik " produkuje fontanny:))))

  https://www.hipernet24.pl/sklep/img_items/b/363/36379.jpg

  Fontanna Łucznik Aspa WXF 01539 B. Wymiary: 11.5-13.5-27.11 cm. /


  Jesteśmy de facto

  ZDEMILITARYZOWANĄ
  STREFĄ BUFOROWĄ

  jak sobie życzył
  Gorbaczow
  przy negocjacjach w sprawie
  oddania szwabom NRD.


  Tak to niestety czarno widzę .

  Pozdrawiam.
 • @prof.doc.hab.inka1 16:59:57
  dlatego polską racją stanu powinien być ruch anty oligarchiczny.
 • @R.Zaleski 15:31:31
  "A nam na razie można bezkarnie mordować elitę. A jak elitę, to i każdego z nas."

  No właśnie. Dlaczego nasi ziomkowie nigdy nie wiedzą, komu bije dzwon?
 • @irek 16:51:10
  „Zapobieganie to strategia polegająca na przewidywaniu politycznych
  zagrożeń i zwalczaniu demokratycznego „zarażenia” nawet wtedy, gdy nie istnieje bezpośrednie ryzyko zmiany reżimu. Zapobieganie więc jest skierowane na partie opozycyjne i aktorów, którzy wciąż jeszcze są słabi. Usuwa z areny politycznej nawet tych opozycyjnych liderów, którzy nie zamierzają konkurować z rządzącymi w następnych wyborach."( teoria Silickiego)

  http://romanzaleski.nowyekran.pl/post/61301,zapobiegawczy-autorytaryzm

  Trzeci, ostateczny poziom usuwania przeciwników politycznych i ludzi stanowiących zagrożenie dla istnienia układu, jego podstawowych interesów, to eliminacja fizyczna przez siły wewnętrzne lub w ostateczności zewnętrzne. Rozpatrując jakiekolwiek wydarzenia polityczne, trzeba w wypadku systemowej opozycji zakładać takie ryzyko. Na to wskazuje dotychczasowa praktyka.

  Mimo to pocieszające jest widoczne słabniecie systemu, bo w ostatnich dwu latach, w przeciwieństwie do poprzednich dwudziestu, za wyjątkiem okresu jego kształtowania się, nie wystarczył tylko zwykły terror medialny i manipulacje. Musiano sięgać po środki ostateczne i to w walce z opozycją, grającą zgodnie z narzuconymi jej ograniczeniami, do których jej przeciwnik nigdy się nie stosował.


  http://romanzaleski.nowyekran.pl/post/30644,demordkracja
 • @prof.doc.hab.inka1 16:59:57
  Tyle że ostatnio dobre układy Obama Putin jakby słabną (Iran). Za parę miesięcy przyjdzie do władzy republikanin.

  Ze wszystkich zewnętrznych opcji, opcja USA jest dla nas najmniej niekorzystna.

  "Jesteśmy de facto

  ZDEMILITARYZOWANĄ
  STREFĄ BUFOROWĄ"

  Tu zgoda. w każdej chwili ktoś może chcieć sobie nas pookupować, a na razie wszyscy ssą ile się da, w tym "nasi".
 • @LosHelios 17:09:47
  "....ruch anty oligarchiczny."
  :))))
  Cokolwiek miał by on znaczyć :))))

  Sorry ale nie wierzę
  że rusko -niemiecki sojusz
  wraz z bandą pracujących
  dla nich agentów
  /a siatki te są u nas nieprawdopodobnie rozbudowane/
  pozwoli nam na stworzenie
  czegoś takiego .

  To utopia.

  Zawsze tam wkleją masę
  śpiochów którzy taką
  inicjatywę przejmą albo rozsadzą od środka.
  Tak już było nie raz.
  Niestety
  jesteśmy zbyt cennym kąskiem
  żeby nas wypuścić
  z pyska.
 • @R.Zaleski 17:37:08
  "Za parę miesięcy przyjdzie do władzy republikanin."
  :))
  Ja od JAŁTY jakoś sojusznikom
  nie wierzę.

  Co Angole zrobili z Gen. SIKORSKIM
  kolega pamięta?

  Historia nauczycielką życia :))))
  Pozdrawiam.
 • @autor
  czyż my ciągle nie mamy do czynienia z problemem faraona, kapłanów i ciemnego ludu?
  czy, gdyby Prezydent Kaczyński ogłosił jednak aneks do raportu, to by żył?
  to samo z Petelickim - miał wiedzę, którą pewnikiem usiłował grać, czy ta wiedza go zabiła,
  Dlaczego tzw. elity uważają się za lepsze przez swoje wtajemniczenie a lud uważają za twór, który do tego nie dojrzał?
  Dlaczego te niby elity szukają sojuszy gdzieś po świecie a nie odwołują się, lecz wręcz zwalczają wszelkie próby samoorganizacji społeczeństwa?
 • @R.Zaleski 16:49:36
  "Postulat powinien być jeden odejście tego rządu, przedterminowe wybory"

  Tak nie wygramy, przecież to dla nich żaden problem je wygrać znowu nawet bez fałszowania przesadnego, a co dopiero z jakimiś numerami, przewagą systemową. Trzeba zmienić reguły gry, a jak je zmienić? Sprzeciw obywatelski i ich wymuszenie, wdrożenie w system i dopiero wtedy wolne wybory, po nich tworzenie nowego systemu, de facto nowego państwa, Nowej Polski. Zaklęty krąg III RP trzeba przerwać, tu nie pomoże grzeczna, systemowa siła jaką jest PiS czy ich rozłamowcy. Oni tak naprawdę przeszkadzają, ale trzeba się dogadać, jakieś status quo taktyczne. Kaczyński nas zrozumie, błazny koło niego... na pewno nie.

  Jest kilka sił względnie zorganizowanych, bądź do zorganizowania. Związki zawodowe są zorganizowane jednak jest ich wiele - konieczne scalenie w konfederację, ale wielomilionowy ruch internautów (w dużej mierze młodzieżowy) na skale masową dopiero trzeba powołać, zresztą nowe związki zawodowe także. Te systemowe są słabe, nie mogą działać w miejscu pracy, to absurd, zawodowi związkowcy... rzygać się chce. Nietykalni, w magazynach tysiące butelek wódki jak w Solidarności80 na prezenty barbórkowe... zgroza.

  Kibice mogą się jeszcze lepiej zorganizować, inaczej skończą w pierdlu, nierzadko wrobieni, czy skazani surowo za głupstwa. Jednym z postulatów musi być rozwiązanie PZPN i powołanie nowej organizacji z dużym udziałem nas kibiców właśnie, bo dla kogo to do cholery jest? Dla kogo grają piłkarze, czemu maja służyć działacze, kręceniu lodów, zbijaniem kasy? Zresztą czy potrzebny jest nam komercyjny PZPN nowy, bardziej potrzebne jest coś w rodzaju społecznikowskiego LKS z całościowym wsparciem wszelkich dyscyplin sportu, rekreacji. Na wsi, w małych miasteczkach nie ma miejsca na wiele takich organizacji, musi być jedna główna - NARODOWA.

  Nie wystarczy zmusić nierządu PO do nowych wyborów.
 • @prof.doc.hab.inka1 17:37:14
  wierzyć trzeba a to jedyna szansa,
  według mnie.
  oby nie ostatnia

  inaczej Huxley i nowy wspaniały świat.

  Kto przeżyje oczywiście ten ujrzy.
 • @LosHelios 17:46:09
  Ja to już tylko w BOGA wierzę.
  Jak nam
  opatrzność nie pomoże to na
  ludzi nie mamy co liczyć.
  Pozdrawiam:))
 • @prof.doc.hab.inka1 16:59:57
  "Jesteśmy de facto

  ZDEMILITARYZOWANĄ
  STREFĄ BUFOROWĄ

  jak sobie życzył
  Gorbaczow
  przy negocjacjach w sprawie
  oddania szwabom NRD."
  ---------------------------------

  Poniekąd Rosja oddała nas Niemcom tworząc nowe tradycje pruskie, razem z NRD przynajmniej w połowie, bo przecież lubią się dzielić jak w 1939 czy podczas wcześniejszych rozbiorów. Musimy się uzbroić, to priorytet, zawsze zmiany wymagają OSŁONY reform. Zbrojnej osłony i gospodarczej, oraz formacji obywateli na niezłomnych Polaków, katolików. Dla świata NWO będziemy niebezpiecznym precedensem, zaniepokoją Niemcy i Rosja, żydostwo, masoneria. Będą reperkusje, ale należy je przetrwać jak przetrwaliśmy I i II wojnę, rozbiory, komunizm, czy III RP...
 • @Marek Kajdas 17:52:43
  "...Musimy się uzbroić " :))
  Tylko jak ?
  Ja mam noże stołowe i widelce a kolega co wniesie:)))
  Zostaje nam
  uzbrojenie w różańce
  bo tylko to jest broń
  przeciwko NWO :)))
  Niestety:)
  Pozdrawiam.
 • @prof.doc.hab.inka1 17:59:13
  tesla wymyślił przed IIWŚ coś takiego w stylu harp tylko mln razy mocniejsze, jest w stanie zmieść jednym uderzeniem zresztą patrz katastrofa tunguska.

  W ogóle nie doceniamy tesli w kwestii II WŚ,
  Podobno przekazywał swoje projekty po równo sowietom hitlerowcom i amerykanom V2 na przykład
 • @Ewa Rembikowska 17:44:46
  Jeśli chodzi o elitę PiS, to pewnie ze względu na to że 1/3 społeczeństwa jest patriotyczna, stara się ona wszelkimi środkami skupić wszystkich w tymże PiS. Kierowanym centralnie i odgórnie i tak sobie efektywnie. Każdy kto im odbiera 2% to zdrajca.

  Tak się bazy nie poszerzy, nie ma szans.

  Nie wiem czy wiedza go zabiła - bo co gorszego może być, niż uwikłanie w Smoleńsk a to praktycznie każdy wie, i nic. Czy ich coś bardziej może skompromitować?

  Teraz liczy się tylko działania, aktywne, skierowane na zmianę władzy. To jest realnym zagrożeniem dla nich. Bo władza jest bardzo słaba, internet powoli zżera atrapy i wyłania się zabójcza dla niej prawda.
 • nadchodzi czas Gniewu Bożego
  Boże Wszechmogący . Widzisz to i nie grzmisz. Kiedy spłynie Twój ogień ten który spalił Sodomę i Gomorę na tych którzy niszczą Twój Kraj i Twój Dom. Boże pozwól aby dokonało się na nich Twe Święte Prawo Siewu i Zbioru , Przyczyny i Skutku. Zdejmij z tych popaprańców osłonę Prawa Miłości i Miłosierdzia . Czas karencji minął !Mogli zawrócić z tej drogi zagłady Ojczyzny. Pozwól aby już teraz zaczęli doznawać wszelkie aspekty zła i nienawiści, którą sieją:ból, cierpienie,upodlenie,wygnanie, śmierć duchową, przekleństwo koszmarów nocnych. Niech ich ciała gniją za życia tak jak zgniłe są ich uczucia,myśli,słowa i czyny.Niech dosięgną ich wszelkie plagi te znane i jeszcze nieznane ludzkości ! Usłysz Boże , Tak Cię Błaga Lud ! Tym razem nie będziemy stawiali znaków na drzwiach jak 6.000 lat temu. aniołowie śmierci doskonale czują padlinę i namierzą ich bez zbędnych znaków. Tak nam dopomóż Bóg.
  Kto ma uszy niech słucha........ Ostatnia chwila aby przeprosić , błagać o wybaczenie, wyciąć chwasty ze swoich ogródków, usunąć plewy, wymieś zagrody jak mówił Adam Mickiewicz słowami Macieja w Panu Tadeuszu........
 • @Marek Kajdas 17:44:55
  Wybory mogą być najwcześniej jesienią, do tego czasu poparcie PO i Palikota mocno zdołuje. A im dalej, tym gorzej - ekonomicznie. Oni cały czas tracą teren, to jest nie do odrobienia. Przecież takie metody jak z Petelickim, to jest akt rozpaczy.

  Społeczeństwo nie jest już sterowane na pilota z telewizora. Zobacz jaką klęską jest nawet to napuszczanie na Ruskich. Tak się media starały i prawie nic. A tu będzie tylko gorzej dla nich. To jest walka pozycyjna, odbywa się w sferze głównie informacji.

  Tu brak jest współpracy i koordynacji pomiędzy wszystkimi siłami opozycyjnymi, nie tylko na pozapisowskiej prawicy. Każdy sobie rzepkę skrobie. Nie wiem czy potrzeba tu jakiegoś nowego ruchu, czy żeby się wszyscy na opozycyjnej górze dogadali, bez dominującego dotąd partyjniactwa.
 • @prof.doc.hab.inka1 17:44:30
  Będzie jednak trochę lepiej. Ja sojusznikom też nie wierzę, 100 razy o tym pisałem. Ci są po prostu dla nas obecnie najmniej szkodliwi. Docelowo trzeba myśleć o naszych najbliższych sąsiadach. Ale bez realnie polskiego rządu, to oni będą nas traktowali jak prezydent Litwy.
 • @tomasz chodnikiewicz 18:15:36
  Czy znasz wole Boga, zapisana w Biblii?
  Bo to TY masz wole Boga pelnic, a NIE Bog twoja!
  Znasz Ojcze nasz?
  ''...Niech sie spelni wola TWOJA...'', czyli wola Boga.
 • @R.Zaleski 16:49:36
  to szokujące info o bezzwłocznym zniszczeniu petycji ws. niewysyłania 6-latków do szkół. gdzie to można zaleźć???
 • @bar-bara 18:27:39
  bądź wola Twoja jako w niebie tak i na Ziemi. Znam jego Prawo. Zydzi nazywali je oko za oko ząb za ząb, Jezus z Nazaretu mówił : co zasiałeś to i zbierać będziesz , a współczesna nauka mówi o prawie przyczyny i skutku a wszystko to jedno i to samo bar-baro.
  jako w niebie ( co w uczuciach, myślach,słowie), tak i na ziemi w materii. dla tego co siejesz to będziesz zbierać..... tak więc nasza powinnością jest przestrzec padlinożerców aby mogli się nawrócić. powiedzieć im co ich czeka. wolno nam prosić o miłosierdzie dla naszych oprawców a wobec zatwardziałych wołać o Gniew Boży o rozlanie puszki pandory lub też stanie się ich woli w ich życiu. otrzymali wolną wolę i skierowali ją przeciwko sobie mordując, niszcząc wszystko wokół siebie. jak to pojmiesz mozemy zrobic kolejny krok.
  pozdrawiam
 • @LosHelios 18:06:50
  Znam temat .
  Wsadzili do lamusa wszystkie wynalazki Tessli
  który wyprzedzał epokę
  bo przemysł wydobywczy surowców
  energetycznych /ropa gaz /
  by upadł a fortuny poszły by się gonić.
  To nie pierwszy przypadek w historii kiedy mała grupka ludzi powstrzymała
  rozwój całej cywilizacji.
  http://www.youtube.com/watch?v=o7NdxnjetSw&feature=related
  Wyobraźmy
  sobie o ile piękniejszy i czystszy był by
  dziś świat
  gdybyśmy wszyscy jeździli samochodami z takim napędem.
  Ile razy oglądam ten
  film słucham z podziwem
  genialnego dźwięku tego silnika
  elektrycznego.
  http://www.youtube.com/watch?v=w1C44JQU7Pc&feature=fvwrel
 • @R.Zaleski 18:25:52
  "Będzie jednak trochę lepiej."
  Nie
  wierzę bo imperium Amerykańskie
  zostało przejęte
  przez NWO
  prawdziwa AMERYKA JUŻ NIE ISTNIEJE.
  Na naszych oczach
  cywilizacja upada.
  Być może
  teraz to my będziemy musieli wytyczać szlak dla całego świata.
  Tylko pojęcia nie mam jak,
  ale może w słabości siła.
 • @prof.doc.hab.inka1 19:05:14
  Pomyślcie o tych biednych amerykanach dla których już są przygotowane obozy koncentracyjne.

  http://nwonews.pl/artykul,3265,Kolejne-wiadomosci-z-USA
 • @prof.doc.hab.inka1 19:05:14
  JFK próbował się przeciwstawić to dostał kulek parę, potem już poszło gładko.
 • @
  Żółty pasek:

  " Generał Sławomir Petelicki nie żyje : Prawdopodobnie kilka dni temu popełnił samobójstwo."

  I to nie jest pasek z wsi24.

  To jest pasek nowo ekranikowy!

  Czy powstanie kiedykolwiek portal, w którym dla odmiany będzie leciał taki pasek?!:

  " Generał Sławomir Petelicki nie żyje : Prawdopodobnie został zamordowany."
 • @prof.doc.hab.inka1 19:05:14
  W ostatnich prawyborach Ron Paul i kandydaci Tea Party odegrali bardzo ważna rolę. Nie da rady tych ruchów ignorować, to realna siła.

  KK w USA to też NWO? Nie można generalizować, to nie Korea Północna, są tam różne siły, ta też i jest silna.
 • @sosenkowski 18:52:54
  Ja to znalazłem na Facebooku - Demokracja Bezpośrednia to udostępniała.
 • @R.Zaleski 18:21:42
  Optymistyczne masz założenia, co to znaczy poparcie dla PO, czy w ogóle są jakieś miarodajne wskaźniki? Matrix, już nikt nie wie co jest prawdą, co złudzeniem, wydaje się że cała ta demokracja jest grubymi nićmi szyta i to nie tylko w III RP. Stąd ataki na paradoksalnie wolne kraje jak Libia, Syria, Iran, Irak wcześniej. Reżimy, ale jednak w sensie zewnętrznym te kraje były niepodległe, w pełni! Wybory w 2007 i 2011 powinien wygrać PiS i co? Nico. Żadnej logiki, to musi być fałszowane i to ostro. Poza tym skala tej propagandy, jeżeli dla systemu PiS to faszyści, to dla nas zabraknie im skali w epitetach, naziści będą zbyt łagodnym określeniem, zapewne terrorystami, bandytami nas uczynią, przestępcami. To ma sens. Będziemy brać udział w wyborach, ale wielkich nadziei w tym nie pokładam w sensie wygrania itd, raczej chodzi mi o przedstawicielstwo, o rejtanowskie głosy. Zbudujemy własny parlament, nowe państwo obywatelskie i to będzie alternatywa.

  "Tu brak jest współpracy i koordynacji pomiędzy wszystkimi siłami opozycyjnymi, nie tylko na pozapisowskiej prawicy. Każdy sobie rzepkę skrobie. Nie wiem czy potrzeba tu jakiegoś nowego ruchu, czy żeby się wszyscy na opozycyjnej górze dogadali, bez dominującego dotąd partyjniactwa."

  I co, dogadają się małe kanapy, nawet kilkaset organizacji, klubów, media w rodzaju NE i co? Jakie to da poparcie, gdzie zaangażowanie tego szarego tłumu, bez tego CZYNNIKA nic nie wyjdzie. Tego zdaje się nikt nie uwzględnia, dla kogo są radykalne zazwyczaj, czy po prostu odważne (niekiedy jednak demagogiczne jak korwinowcy) ruchy społeczne i polityczne? Dla garstki działaczy? Chodzi o ruch integrujący Naród Polski.

  PO traci, ale zyska SLD, Palikoty i może błazny rozłamowe z PiS, albo jakieś nowe wydmuszki w rodzaju niepokonanych, czy jeszcze coś nowego internetowego, bo moda na Partie Piratów, Internautów. Może wrócić nawet Unia Wolności (UD) w nowej odsłonie. Nie łudź się że poparcie z PO spłynie na nas (nie ma nas na razie), czy na PIS. Musimy powalczyć o całkiem nowych ludzi olewających wybory. Może o tych wkurwionych kibiców którzy zszokowani są klęską Polski.
 • @anthony1 12:49:04
  Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, mężom przystoi w milczeniu się zbroić.
 • @LosHelios 18:06:50
  Tesli cuda są wg mnie jednak w dużej mierze barwną mitologią, jeżeli się mylę, to co z tego? Nie dostaniemy tych projektów i tak, poza tym niektóre są przestarzałe po tylu latach. Niemniej dobrze kombinujesz, trzeba postawić na naukę, sypnąć miliardami na badania militarne, wywiadowi gospodarczemu też, wojskowemu...

  Pod badania militarne można właściwie podrzucić WSZYSTKO. Następnie przechodzi to do zastosowań cywilnych, do rodzimej produkcji po kosztach jeżeli to nie będą komercyjne firmy dla zysku tylko działające. Czy nie jest potrzebny napęd do czołgów jakiś rewolucyjny żeby nie palił taki niemiecki "tygrys" jaki nam "dano" jak pancernik? Podczas wojny składy zapalone zostaną w pierwszej godzinie. To samo może napędzać cywilne pojazdy.

  Zamiast finansować trepów, to parę miliardów na badania, a armia obywatelska non profit w 90% z 10 razy większa za to od obecnej. Polska będzie niemożliwa do okupacji nawet jeżeli nas pokonają zabawkami z XXI wieku czy atomówkami na skalę operacyjną czyli bez całościowego wyparowania większych miast, totalnego skażenia większości zurbanizowanych terenów. Wojny atomowe będą, nie miejmy złudzeń, mówią o tym eksperci wprost, kusze też były zakazane jako niehumanitarne itd gazy bojowe nadal na uzbrojeniu, broń biologiczna-chemiczna jest w sklepach. Jaki towar np z Chin jest przyjazny?

  Wszyscy budują schrony, a Polska je niszczy, zamyka, pokazuje gawiedzi jako muzea zimnej wojny, komunizmu itd Zapłaczemy kiedyś. Wyobraźcie sobie zimę polarną po jakiejś katastrofie, czy szokujące upały. Gdzie ludność może przetrwać kilka miesięcy? TYLKO POD ZIEMIĄ. Byłe kopalnie soli jak Wieliczka są idealne na milionowe podziemne miasto. Może ocalić pół Małopolski, w każdym razie Kraków z okolicami.
 • @Marek Kajdas 15:20:07
  "Samo natężenie lotów (to dosłownie ruch jak w mrowisku) na tak dużej wysokości zdumiewa, któż to tak lata tam i nazad w kratkę, wręcz równolegle do poprzedników i prostopadle, nawet wielowymiarową siatką? Wojsko polskie? Czym i za co?"

  Namierzają Pana.

  Ukłony.
 • @Jasiek 20:22:35
  śmiej się śmiej, jak to mówią świadomość największym z przekleństw
 • @LosHelios 20:24:45
  Wcale mi nie jest do śmiechu. To, co teraz się dzieje już dawno przeszło moje pojęcie.
  A świadomość rzeczywiście nie nastraja optymistycznie, ale pomaga zapobiegać. Przynajmniej trochę.

  Serdeczności
 • @R.Zaleski 19:42:13
  "....KK w USA to też NWO? "

  Możemy udawać że NWO nie istnieje ale to nie zmieni faktu że
  współczesna Ameryka
  sprzeniewierzyła się wszystkim swoim założycielskim ideałom.

  Dlaczego?

  Wrzucam tu krótki 10 min materiał który moim zdaniem wszystko wyjaśnia.
  To się
  dzieje i negowanie
  faktów niczego nie zmieni.

  http://www.youtube.com/watch?v=d3vEg0xKaZc&feature=related
 • @LosHelios 20:24:45
  "jak to mówią świadomość największym z przekleństw"

  W przytoczonym na NE wywiadzie Romualda Szeremietiewa padają słowa, że polskie wojska będą musiały walczyć z oddziałami nieregularnymi, partyzanckimi, nawet z uzbrojonymi dziećmi - mogłoby to sugerować jakieś interwencje w Afryce itp a tymczasem... może chodzić o Polaków, prawdziwych patriotów, którzy w nieregularnej walce będą usiłowali się przeciwstawić polszewickim sługusom ruskiego i pruskiego ścierwa. Polskie dzieci już nosiły broń - Warszawa, 1944...

  Szczęść Boże.
 • @Maciej Ka 21:07:58
  Wszystko już było ....
  Michniewiczem też się tam nie pochwalili:)
  http://www.rp.pl/artykul/577054.html
 • zakładam, że samoPOstrzelili go
  zwolennicy eksportowej funkcji bolandyjskiego mięsa armatniego, tj. nadzorcy najemników.
 • @prof.doc.hab.inka1 20:55:45
  "Możemy udawać że NWO nie istnieje"

  Możemy udawać że nic poza nim nie ma.
 • @prof.doc.hab.inka1 20:55:45
  Oglądałem kupę filmików na ten temat, dokształceń nie potrzebuję, tym bardziej, że przekaz jest jeden i ten sam.
 • @R.Zaleski 23:05:21
  "
  Oglądałem kupę filmików na ten temat, dokształceń nie potrzebuję "

  Duchem Świętym nie jestem :)
  i trudno mi zgadnąć
  co kto kiedy
  już widział
  a twoje wypowiedzi
  sugerowały tej wiedzy brak .

  Jestem daleka od demonizowania
  tego tematu
  ale bagatelizowanie go
  uważam za nierozsądne.

  Jeżeli szuka się lekarstwa na chorobę
  najpierw należy pacjenta
  dobrze zdiagnozować .

  Jeżeli żyjemy w chorym świecie
  gdzie racjonalizm nie działa
  /bo nie jest racjonalne to
  że Ameryka zawiera sojusze z Rosją/
  to trzeba szukać źródła takich
  działań.

  Podjęłam z tobą polemikę na argumenty
  ale jak widzę to cię deprymuje
  wobec tego nie zamierzam
  cię więcej
  absorbować swoimi refleksjami .
 • @prof.doc.hab.inka1 00:05:24
  Ciekawe czy podadzą dokladną godzinę śmierci generała Petelickiego. Jeżeli był strzał to słychać pewnie było w całym domu. Może był założony tłumik, padł strzał i zdjęto tłumik. Nastepnie przeszukano generala i ludzie którzy to zrobili ulotnili się szybko.
  Już wcześniej pisałem że ktoś musi być następny, ale przez glowę mi nie przeszło że może być to generał Petelicki.
 • @kanton 06:45:50
  Kaczyński o Petelickim: Kilka tygodni temu - od osoby zorientowanej w polskim życiu publicznym - słyszałem, że jest zagrożony. Prezes PiS Jarosław Kaczyński komentując informacje o śmierci gen. Sławomira Petelickiego, powiedział na konferencji prasowej:
  Kilka tygodni temu miałem taką rozmowę, w której pewna bardzo znana uczestniczka polskiego życia publicznego powiedziała mi, że jest kilka takich osób zagrożonych, bo za dużo mówią o tym, jak to naprawdę w Polsce było w ciągu tych przeszło 20 lat, m.in. też na początku okresu przemian. No i wśród tych zagrożonych był pan Petelicki. Tej wiedzy nikt mi nie odbierze. Został wymieniony wśród zagrożonych. Już nie żyje. Dopytywany, czy uważa w takim razie, że Petelicki nie popełnił samobójstwa, powtórzył słowa o „powszechnie znanej osobie” – której nazwiska nie podaje, bo nie ma do tego upoważnienia – wymieniającej nazwisko generała na bardzo krótkiej liście osób zagrożonych. Jak dodał, niektóre z nich zostały już na różne sposoby uderzone. Zdaje sobie pani sprawę, że to jest przesłanka do pewnego sceptycyzmu wobec koncepcji samobójstwa, ale oczywiście za mało znam szczegółów, żeby się ostatecznie w tej sprawie wypowiadać. Dopytywany, z kim rozmawiał o Petelickim, były premier odparł: Sądzę, że to jest osoba, która bardzo dobrze się orientuje w realiach polskiego życia publicznego. W tych realiach, których państwo niestety nie opisujecie. Według ostatnich informacji przekazanych przez prokuraturę, wyniki sekcji zwłok generała potwierdzają ranę postrzałową głowy (strzał w skroń) jako przyczynę śmierci. Biegli nie znaleźli śladów udziału osób trzecich.
 • @Marek Kajdas 19:57:51
  "I co, dogadają się małe kanapy, nawet kilkaset organizacji, klubów, media w rodzaju NE i co? Jakie to da poparcie, gdzie zaangażowanie tego szarego tłumu, bez tego CZYNNIKA nic nie wyjdzie. Tego zdaje się nikt nie uwzględnia, dla kogo są radykalne zazwyczaj, czy po prostu odważne (niekiedy jednak demagogiczne jak korwinowcy) ruchy społeczne i polityczne? Dla garstki działaczy? "


  Jak to sie uda,nawet na zasadzie koalicji, to będzie poparcie.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej