Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
424 posty 2904 komentarze

Polska na 6 - tkę

R.Zaleski - Członek Konfederacji Rzeczpospolitej Blogerów i Komentatorów.................. Jakość polityki = jakość życia

„Jak świat się zmienił po 9/11”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Odbywa się obecnie w Nowym Jorku wiele wydarzeń zorganizowanych przez organizacje i osoby negujące oficjalną wersję wydarzeń z 11 09 2001.

Sympozjum „Jak świat się zmienił po 9/11” z 8ma panelami tematycznymi, festiwal filmowy, wolnościowy, akcje uliczne. W sympozjum brali udział eksperci (43)od inżynierów do psychologów, czy osób związanych niegdyś ze służbami.

Mówiono o historii „operacji pod fałszywą flagą” Porównywano atak na WTC do podpalenia Reichstagu, prowokacji w Radiostacji Gliwickiej przed rozpoczęciem II wojny światowej.

O tym, że 11 lat po ataku, ciągle trwa w USA orwellowska atmosfera „ robienie szumu i straszenie”.

Mnie się nasuwa porównanie do wysadzenia w 1999 budynków mieszkalnych w Rosji, które zapewniło Putinowi władzę i było pretekstem do wojny z Czeczenią. Jak tam zadziałało, to czemu mieli tu nie spróbować. Osobiście nabrałem wątpliwości co do oficjalnej wersji, gdy usłyszałem od znajomej stewardesy, że angielski pilot z którym latała wysłał do amerykańskich władz list, w którym napisał, że on nie byłby w stanie trafić w budynki. No i nie da się logicznie wytłumaczyć,że samoloty uderzyły w 2 budynki, a zawaliły się 3. Ten trzeci mieścił wszelkie możliwe służby specjalne, i pewnie o zgromadzone tam dane chodziło. O miliardowe przekręty, spisek, co jeszcze?


 

Osobiście uważam, że atak był wewnętrzną robota przeprowadzoną prze mocną grupę we władzach USA, wojsku, służbach specjalnych, biznesie, podobnie jak uczestnicy sympozjum. Winny jest ten, kto ma z tego korzyść, co historia pokazała. W wojnach „z terrorem”, które potem nastąpiły wzrosły budżety armii, wydatków na zbrojenia, ale przede wszystkim na tajne służby zajmujące się bezpieczeństwem wewnętrznym, tzn podsłuchiwaniem i podglądaniem wszystkich itp. społecznie bezproduktywną działalnością. Wtedy szefem CIA był George Tenet, obecnie jest szefem banku inwestycyjnego.


 

Amerykańska demokracja jest mocno chora, ale skok popularności Rona Paula i powstanie Tea Party Patriots budzi nadzieje na ozdrowienie, czyli ograniczenie państwa. Też obecne kandydowanie wiceprezydenta Ryana będące tego efektem, choć Romney jest przepchnięty przez republikański establishment. Ponad 3 mln like Ryana, przy 300 tys, na Facebooku jego demokratycznego odpowiednika pokazują, że będzie on bardzo silnym wiceprezydentem.


 


 

http://www.911truth.org/

http://www.howtheworldchanged.org/

Relacja z sympozjum

http://www.guardian.co.uk/world/blog/2011/sep/12/9-11-symposium-charlie-skelton


 


 

KOMENTARZE

 • Czy leci z nami pilot?
  O kurde, pilot mówił, że nie może trafić w budynek o szerokości 50 metrów? To jak ten pilot w pas startowy trafia? Jak on dzieci zrobił, nieszczęsny?
  A może to był pilot... wycieczek?! To by się zgadzało.
  Porównywanie WTC to jakichś trzech gównianych blokowisk w Moskwie to śmiech.
  USA nie potrzebuje zadawać sobie miliardowych strat i zabijać 3 tysięcy edukowanych ludzi żeby najechać jakąś zasyfioną kupę kamieni, albo inny Irak.
  Fuck Iraq!
  A oszołomom radzę, na drugi raz oglądajcie TV z takich wydarzeń, na żywo, to nie będzie trzeba potem bredzić i słuchać bredni pilota.
 • @Muni 21:40:23
  Jesteś pilotem samolotu pasażerskiego w jednych najlepszych linii lotniczych na świecie. Jak nie, to się nie odzywaj.

  Co do WTC, to ponoć trzeba było je i tak rozebrać.
 • Problem był nie z trafieniem w WTC, ale w...
  budynek Pentagonu. Co do WTC, to akurat nie wymagało to maestrii, natomiast trafienie w Pentagon to robota koronkowa:
  - uderzenie na bardzo niskiej wysokości;
  - w miejsce z przeciwnej strony niż był kurs samolotu - niedouczeni terroryści musieli zrobić pętlę;
  - trafili akurat w część remontowaną, wzmacnianą, bez personelu (remont).

  Polecam książkę p. Roberta Kozaka "Operacja Dwie Wieże" (http://www.bibula.com/?p=2498) - kontrolera lotów, szkolącego kontrolerów, czyli nie wariata, który opisuje całą operację z punktu widzenia kontrolera lotów i bez odwoływania się do UFO, bo i w takich kierunkach szybują myśli niektórych fantastów.

  Prawdopodobieństwo, że był to zamach = 0%, że było zaplanowane = 100%. To znaczy, to był zamach, ale na własnym narodzie, czyli "inside job".
 • @micra 22:05:49
  oczywiście autorem książki jest Sławomir Kozak. Szczerze polecam, gdzieś mi się zapodziała - gdzieś leży na półce i nie mogę jej zauważyć.
 • Autor
  Lemingow jest wszedzie pod dostatkiem,a w USA szczegolnie sporo,gdzie w media wierza jak w Boga.Podobnie jest w Polsce,gdzie prym wiedzie TVN ,GW.
  5*
 • USA ma też swoją sektę smoleńską...
  ...ale na swoje szczęście nie w Kongresie...
 • @micra 22:05:49
  Pentagon, to już zupełne przegięcie. Niemożliwy dla samolotu tor lotu, dziura mniejsza od samolotu, brak elementów np silników, czy dziury po skrzydłach, brak części na trawniku przed budynkiem, a to co zostało, było momentalnie zebrane.
  Albo rakieta, albo większość samolotu wyparowała na moment przed udeżeniem.
 • @Robert.K 22:08:55
  To ogólnoświatowe zjawisko, inaczej "mediota". Sam wklejam do notek np niemieckie rysuneczki "lemmingów".
 • @indris 22:11:38
  Wybory do kongresu wygrali Tea Party Patriots - to takie "mohery".
 • @Muni 21:40:23
  11 września 2001 prawie cały świat solidaryzował się z Ameryką.
  20 marca 2003, niecałe dwa lata później, prawie cały świat był przeciw Ameryce.
  Oto co udało się "osiągnąć" prezydentowi Bushowi i stojącym za nim paranoikom (jak Joshua Muravchik)
 • @Czarny Borys 22:22:42
  "Dlatego między bajki wkładam teorie o tym, że USA świadomie i z premedytacją wydało wyrok śmierci na kilka tysięcy swoich obywateli, po to, żeby doprowadzić do ataku na Afganistan"
  ------------------------------------------------------------------------------------
  No to dales pan popis swoja wiedza i inteligencja:)
 • @Czarny Borys 22:22:42
  Dowodów są setki, wystarczy poczytać w linkach. Ale to kwestia logiki, nie wiary.

  Tam gdzie jest polityka, liczą się tylko interesy, czasem silnych grup przy władzy. Cała historia to pokazuje.

  Np teraz moglibybez strat i wysiłku pomóc Syrii, a tego nie robią, pewnie dlatego, że Obamie mogłyby spaść sondaże, a codziennie ginie tam z 200 ludzi, głównie cywilów.

  Mam sięgnąć dalej i przypomnieć może Powstanie Warszawskie, czy ogólnie sprzedanie nas Stalinowi w Jałcie.
  Życie ludzi nie ma znaczenia, chyba że można przez to przegrać wybory.
 • @R.Zaleski 22:24:44
  Nie słyszałem jednak, żeby kongresmeni Tea Party powołali zespół parlamentarny kwestionujący ogólnie przyjętą wersję wydarzeń z 9/11
 • @R.Zaleski
  I Ty wyznawcą spisków? W jedne wierzysz, w inne JESZCZE nie :) Znowu jednak naiwnie wierzysz w jakieś tam środowiska w USA. Tam nie ma przypadkowych osób i ruchów na górze, pełna kontrola zapewniam.

  Dzisiaj same filmy, głównie o tym zestrzelonym samolocie który rozbili rzekomo sami pasażerowie obezwładniając terrorystów.
 • @indris 22:32:09
  Moje skojarzenie w tym dniu, to że to niesamowita PRowska akcja, ale teraz w dobie powszechnego internetu już tak łatwo nie jest.
 • @indris 22:50:25
  Ich interesuje ograniczenie władzy państwa, długu, wydatków a to znacznie niebezpieczniejsze dla tych, którzy właśnie w przeciwnym celu zrobili tę akcję.

  USA nie może oficjalnie powiedzieć prawdy w tej sprawie, gdzieś tak przez 100 lat.
 • @Marek Kajdas 22:51:28
  Jakby tak było, to nie byłoby zabójstwa Kennediego. Wiara w pełną kontrolę procesów społecznych, instytucji to utopia. Tego nie ma nawet w totalitaryzmach, bo i tam są spiski.

  Demokracja, to dopiero bałagan.
 • @Czarny Borys 23:01:09
  A może jakieś odniesienie się do podanych argumentów. Np jak 2 samoloty rozwaliły 3 budynki, trafiając tylko w 2. Ten trzeci to nie była chatka z desek, tylko 40 piętrowiec.Tak dla towarzystwa się zawalił?
 • @R.Zaleski 21:52:54
  http://www.youtube.com/watch?v=7d39bQqi7Ig&feature=plcp


  http://www.youtube.com/watch?v=mhd6OpwGws8&feature=player_embedded
 • @Czarny Borys 23:48:23
  "WTC7 zawaliło się parę godzin później, i nie pociągnęło to za sobą żadnych ofiar, nie zginął żaden amerykański obywatel"

  Napisałem,że miały zniknąć dowody a nie swoi ludzie.

  A wiadomo kto zabił prezydenta, to jakby tak jak u nas, który wydrukował pewne banknoty poza FEDem, a ten pomysł umarł wraz z nim?

  Republika Weimrska też sobie fajnie działała, aż sie pojawił Hitler podpalił Reichstag i ją rozmontował. Rosja Jelcyna była jaką taką demokracją, aż przyszedł Putin i zaczął wysadzać bloki mieszkalne i totalnie fałszować wybory, Polska też była jaką taka demokracją, aż samolot spadł.

  Historia to ciągłe zmiany. USA wytrzymało już aż za długo.
 • @R.Zaleski 21:52:54
  Ja nie byłem pilotem jumbo-jeta, ani nie znam stewardessy, ale mam mózg. To już coś.
  Fakt wbicia się samolotu w wieże widziały miliony ludzi w TV, a także dziesiątki tysięcy nowojorczyków, na "żywo", że tak powiem.
  Ja rozumiem, że można paść ofiarą finezyjnej propagandy, ale żeby rozpowszechniać PIERDOŁY jak wyżej, to trzeba chyba coś palić.
 • @micra 22:05:49
  No patrz pan... znaleźli ofiarę, która miała postrzał w tętnicę szyjną. I śledczy mówi: "jak on trafił w tętnicę?"
  Śmieszne, co?
  Wiesz ile metrów ma Pentagon? I wiesz, Waszyngton DC, to nie jakieś Kurwidołki i trochę ludzi widziało to na własne oczy.
  A może te samoloty porwali ci sami faceci w czerni, którzy urządzili słynną maskirowkę?
  Jest was tu, ofiar "Archiwum X", niezła garstka, natomiast najbardziej cieszy się z tego Rosja.
  Jakoś mnie to nie dziwi.
 • @Czarny Borys 00:23:51
  Każda epoka ma swoją chorobę.

  My mamy teraz problem z postkomunizmem, fasadową demokracją, mediokracją, bankokracją i bangsterami, ... .

  Co do loterii wizowej, to szkoda że USA jej w czasach III Rzeszy dla Żydów nie zorganizowała. Hitler ponoć wg Łysiaka, chciał wymienić ich 1 mln na ciężarówki, nawet kawę, ale nie było chętnych na zachodzie, więc poszli do gazu.
 • @Muni 00:48:27
  Oswiec nas wszystkich.
  Powiedz nam to po raz 1000000000000000000, jak to Osama, zaatakowal USAme.
 • @indris 22:32:09
  Dwa lat to dużo, żeby lewackie oszołomy i sponsorowane przez KGB jaczejki zasyfiły świat swoimi "maskirowkami". W epoce intenrtu, to małe pieniądze, a duże efekty, bo jak widać, zatrute ziarno pada na próchnicę mózgów nowych człowieków i daje plon.
  Brawo KGB.
 • @R.Zaleski 22:40:44
  Dowodów są setki?
  To takie same dowody, jak FYMa.
  Po prostu, jakaś część ludzi ma skłonności do wierzenia w gusła, czary, tarota, X-files, czy też teorie maskirowki.
  Co złe, to fakt, że mają prawa wyborcze.
 • @Czarny Borys 23:48:23
  4 tysiące Zydów? Aj wej! Ale co powiesz na setki żydowskich nazwisk na liście ofiar? Oj, nie czytałeś, prawda?
  I co z WTC, budynkiem oddalonym o 20 metrów od jednej z wież? Co cię dziwi, że się rozsypał? Po drugiej stronie, szlag trafił również kosciół, jakoś nikt tego nie śledzi?! A może w tym kościele siedziała specjalna komórka iluminatów?

  Powiedzcie mi, jak żyć w tym świecie ludzi, którzy mają nasrane we łbach przez filmy sci-fi i fantasy?
 • @Muni 21:40:23 Czy leci z nami rozum?
  "O kurde, pilot mówił, że nie może trafić w budynek o szerokości 50 metrów? To jak ten pilot w pas startowy trafia? Jak on dzieci zrobił, nieszczęsny?
  A może to był pilot... wycieczek?! To by się zgadzało."

  Prawdopodobnie nigdy nie leciałeś samolotem albo ...
  Równie dobrze z takiego myślenia można wysnuć że pasażerowie nie latają.
  Bo jak by mieli to robić przy takiej prędkości ?
  Muniek to jest proste każdy statek powietrzny ma inna prędkość przy lądowaniu czyli o wiele mniejszą niż w "powietrzu" czyli np. na wysokości tych wież.

  Tyle pożytecznego z twego wpisu jest że wiadomo na jakim jesteś poziomie rozumowania.
 • @Czarny Borys 00:23:51
  na Kołymę i do Auschwitz można było bez wizy! Europa!
 • @Muni 01:05:57
  To może najpierw skrytykuj, ale konkretnie, kilka głównych, np 2 samoloty 3 budynki.

  FYMa nie popieram, pisałem o tym, jego teoria jest nielogiczna i niemożliwa technicznie, tak samo, jak oficjalna wersja 9/11.

  Logiki nie da rady zagadać, oszukać, zabajerować, jak matematyki.
 • @Muni 00:48:27
  Jest coś takiego jak naprowadzanie, wtedy trafiasz w punkt.
  Ja nie piszę, że samolot nie uderzył w wieżowiec, ale co z tego, to nie powód wg calej organizacji inżynierowie dla prawdy o 9/11 - chyba tak to się nazywa i wielu ekspertów by budynek się zawalił, a jeśli nawet cudem, to nie w ten sposób - za szybko. On miał stalowy szkielet - rdzeń z belek, których pożar nie mógł ruszyć a samolot zniszczyć.
 • @Muni 01:04:13
  To KGB i lewackie oszołomy namówiły Busha do najbardziej idiotycznej wojny w historii Stanów Zjednoczonych, czyli napaści na Irak ?

  Odkąd Bush zaczął zapowiadać agresję na Irak, KGB nie musiała nic robić, antyamerykańskie nastroje załatwia prezydent USA skuteczniej niż najgorszy wróg Ameryki.
 • @Muni 00:48:27 Fakt!
  "Fakt wbicia się samolotu w wieże widziały miliony ludzi w TV, a także dziesiątki tysięcy nowojorczyków, na "żywo", że tak powiem. "

  Skoro już o faktach medialnych. To warto wspomnieć o BBC, która na żywo to pokazywała.
  Co zaskakujące! Komentatorka stojąc plecami do wież powiedziała że wali się druga wieża. Ni by nie było w tym nadzwyczajnego gdyby nie zrobiła tego przed jej zawaleniem {?}
  Natomiast stacja proszona o skomentowanie tego wydała tylko mgliste oświadczenie. Na dodatek okazało się że akurat zaginęły im oryginały z tego nagrania. { terroryści ukradli ? }
  Można je zobaczyć na you tube lub podobnych.
 • @Czarny Borys 00:23:51
  http://www.youtube.com/watch?v=hzat1i48N18
 • @Naes 02:43:00
  powiedziała że wali się druga wieża.
  ------------------------------------------------
  Dotyczy trzeciej wieży WTC7
  http://www.youtube.com/watch?v=A83846Pb1-A
 • Film
  wszystkie 3 budynki wtc zostały zburzone w sposób kontrolowany. sceptykom polecam obejrzeć cały film bardzo uważnie.....

  http://youtu.be/OYcXccuw3_k
 • @Grzesiek 07:39:50
  a nie masz arabskiego oryginału? Tam ponoc lepiej to wygląda...
 • wzbudzacie we mnie tylko obrzydzenie.
  Nie od dziś, nie pierwszy raz. Porównywać WCT do bloków w putinowskiej Rosji czy katastrofy Smoleńskiej może tylko skrajny idiota. I tyle dyskusji z paranoikami...
  Jestęscie po prostu uzytecznymi idiotami...
 • @Niedzisiejszy 09:18:26
  Bardzo przekonująca argumentacja, jestem pod wrażeniem.

  Oczywiście absolutnie wszyscy zachodni politycy to prawdziwi święci. Nikt z nich nie wylądował w więzieniu za przekręty, kradzieże, zdradę, gwałty, itd.
 • @Czarny Borys 22:59:27
  Niech Pan to powie ludziom tam walczącym np z GMO.
 • @Niedzisiejszy 09:18:26
  Ponizej wklejam najlepszy komentarz jaki udało mi się przeczytac na temat 911, pisany już chyba z besilności
  http://wyborcza.pl/duzy_kadr/1,97904,7547997,Atak_na_WTC_widziany_z_powietrza.html#opinions


  stoova,TONI,blechtrommel- oczywiście macie racje chłopaki,gdzieżby tacy zacni ludzie jak przywódcy USA mogli kogokolwiek oszukać. To że nie znaleźli w Iraku broni jądrowej (a miała tam być )to nie znaczy że Irakijczycy nic nie wyprodukowali .Owszem wyprodukowali tylko potem ten wstrętny Bin Laden ukrył ją we własej dupie. To że cały ich potencjał wojskowo-szpiegowski przez 9 lat nie potrafi schwytać rzeczonego Bin Ladena mimo tego że gość ukrywa się w szopie albo namiocie na terenie dwóch państw najwyżej to nie dowód że cała akcja to lipa tylko potwierdzenie że Bin Laden to szatan i rozpływa się w powietrzu.Macie również racje że na świecie nie istnieje nic o czym nie poinformowała by telewizja a to co powie polityk( ten z "właściwej" strony barykady oczywiście czyli jakiś ulubieniec Tusk Vision Network) to prawda objawiona .Zatem : Sikorski zginął bo się ster zaciął ,do Kennedyego strzelał tylko Oswald ,globalne ocieplenie to efekt działalności człowieka ,wybuch w Czernobylu doprowadził do śmierci setek tysięcy ludzi ,Rywin przyszedł do Michnika po 17 baniek bo zwariowal a Rychu i Zbychu spotykali się na cmentarzu żeby powspominać krewnych. Tak jest ,taki jest ten świat -prosty i szczery jak gęba Józefa Szwejka .Oczywiście zdarzają się jakieś gnoje (przeważnie w państwach które posiadaj ą rope) co to nie sa w stanie pojąć jakie dobrodziejstwa niesie ze soba amerykańska demokracja więc trzeba im pomóc w zrozumieniu tego zagadnienia i wysłac w celach stricte edukacyjnych parę lotniskowców i eskadrę B-2. Ale żeby posądzać o złą wolę takich dobrych wujów jak Bush,Chenney ,Rumsfeld o to że mają coś za uszami to ZBRODNIA !!!! Te sku ....,te skutecznie rozdmuchiwane zarzuty wobec nich powinny być karane zsyłką do Guantanamo albo co najmniej do Klewek. Ludzie którzy mają czelność nie wierzyć w oficjalny raport z 9/11 powinno się zamykać w domach wariatów i stwierdzać ( jak to robiło już inne fajne mocarstwo) schizofrenie bezobjawową . Dosyc zadawania niewygodnych pytań !!! Albo wierzycie na słowo naszym Braciom zza Oceanu albo wypie....lać do Afganistanu jak się nie podoba filozofy pieprzone.Znaleźli się nagle znawcy budownictwa !!! Nie może się zawalić i nie może sie zawalić . A własnie że może sie zawalić ! Amerykanie tak własnie budują .Często się przenoszą z jednego miejsca na drugie to budują tak żeby łatwo bylo dom rozebrać . WTC to nie tylko Boeingi ale nawet większa wichura moglaby przewrócic a już pożar to Olaboga ! Dlatego w Stanach mają takiego zajoba na punkcie rzucania palenia .Nie dlatego że to szkodliwe dla zdrowia tylko jakby palili to wkrotce nie byłoby gdzie mieszkać bo to wszystko z dykty,papy i tektury .Co zreszta widać na tych zdjeciach . No z czego to sie tak kurzy ? Każdy majster na budowie wam potwierdzi że beton takiego dymu nie narobi . Albo ten zarzut że piloci arabscy nie mogli być tak dobrze wyszkoleni żeby tak sprytnie manewrować takimi wielkimi maszynami jakby to były Spitfajery albo insze Messerschmidty . Ludzie ,czy wy sobie zdajecie sprawe jakie oni mają tradycje w lataniu ? A o latających dywanach słyszeliście ? A to przecież przekaz sprzed kilku tysięcy lat ,zanim jeszcze matka Żwirki poznała ojca Wigury .I tak kolejno mógłbym bez większego wysiłku odeprzeć każdy zarzut czyniony przez rożnych mądrali co to nie potrafią docenić ile dzielny narod amerykanski musi się natrudzić żeby w jakim,takim porządku utrzymać ten cholerny niewdzieczny świat .Mógłbym ale mi sie nie chce
 • @Niedzisiejszy 09:16:52
  a obejrzałeś film? czy potrafisz tylko ironizować?
 • @R.Zaleski
  W każdym razie cała ta sprawa śmierdzi, a za nią masa innych powiązanych, w tym reakcje na to wydarzenie i cały łańcuch eskalacji. Oficjalna wersja jest odległa od prawdy jak gwiazdy od Ziemi.

  Moja teoria jest prosta, może nie jest taka trafna, samoloty mogły być podstawione, sterowane zdalnie, to też rozważam. Stworzono terrorystów, wyszkolono w pilotażu, opiekowano się nimi i baczono żeby się zamach udał, żeby nikt nic nie widział, nie przeszkadzał. Oficjalnie więc to zamach terrorystyczny, ale kto ich stworzył, kto nimi sterował, kto nad nimi czuwał, czyim produktem był sam Osama raczej symbolicznie jako tzw szef całości? To wręcz na oko przypomina Zamach Smoleński łącznie z metodyką zacierania śladów, prawdy, dezinformacją globalną.

  Zatem służby, a za nimi masoneria, te opętane pojeby tworzące NWO.

  Ci ludzie są wstanie doprowadzić do dowolnej tragedii ludzkości mając takie organizacyjne możliwości.

  Przypomnijmy sobie cyrk Pearl Harbor, przecież wiedzieli o nadciągającym ataku i nic nie zrobili, podobnie było w 2001 i ze Smoleńskiem. Ameryka stosuje metodę pretekstów, zresztą czy tylko oni?
 • Ta sprawą zainteresowałem sie poważnie już w roku 2006....
  Obejrzałem wiele filmów dokumentalnych (pełnometrażowych) o atakach na WTC, Pentagon i jeszcze jeden samolot pasażerski, który to jakobo opanowali pasażerowie i spał na ziemię, tylko w dziurze po jego upadku nie można było znaleźć fragmentów potężnego s-tu pasażerskiego.

  Ilość dowodów zaprzeczających oficjalnej wersji zamachu terrorystycznego jest porażająca.
  Na ten temat wypowiadało się również wielu naukowców od konstrukcji budynków oraz specjalistów od materiałów wybuchowych.
  Duński instytut oficjalnie opublikował wyniki badań swoich naukowców.
  Jasno one potwierdzały, że w szczątkach WTC znależli oni składniki materiałów wybuchowych.

  Takich dowodów (o któych wspomina wielu blogerów) są setki.
  Najlepsze jest to, że całość zwalenia się nie 2 a 3 budynków była transmitowana przez telewizje amerykański i inne.

  Ten 3-ci zawalił się w podobny sposób jak 2 wieże WTC - choć nie był przedmiotem ataku - ale w nim miały siedziby pewne służby specjalne USA.

  Pentagon - to już totalna pomyłka - ktoś spieprzył wewnętrzna robotę Amerykanów.

  Oj długo by pisać.

  Moja znajoma w USA - już w roku 2007 pisała mi, że większość Amerykanów nie wierzy wersji oficjalnej - jest przekonana - że to wewnętrzna robota sługusłow klubu Bildenberga usiłujących wprowadzić NWO.

  Tak, wojsko amerykańskie ma wpojone pewne zasady - by ratować swoich nawet własnym kosztem. To daje żołnierzom pewną ufność, że kumple ich nie opuszczą. Ale to są zasady wewnątrz wojska.

  To cywile (rząd) decydował o amerykańskich "interwencjach w róznych punktach świata" i miał w dupie to, ilu amerkańskich żołnierzy tam polegnie. Chyba nie muszę wypisywać tu całej listy wojskowych interwencji lub wojen USA poza granicami własnego kraju - ile setek tysięcy poległo i dalej polega w ramach "interwencji USA".

  Przecież informacje o poległych żołnierzach USA i cywilach spływają do nas każdego dnia - jak choćby dzisiaj.
 • @oleg 12:56:08
  Nikt z ważnych prezesów ani z zarządów spółek mających biura w WTC nie zginął w tym zamachu. Tam ponieśli śmierć zwykli szarzy obywatele ameryki, sprzątaczki, operatorzy dźwigów, strażacy, policjanci, służba zdrowia, ludzie pracujący w biurach, średni personel biurowy, żaden rekin z Wall Street.

  p.s.

  A bloger niedzisiejszy, to jak otwiera swoją lodówkę w swoim domu, to za każdym razem wyskakuje mu z niej arabski terrorysta. :)

  Muni natomiast, to człowiek, który wchodząc na ten portal zdejmuje myckę i obmywa dłonie. :)

  WTC to robota rządu amerykańskiego i amerykańskich agend rządowych, bez dwóch zdań, wymierzona w swój naród, tak aby dzięki temu zamachowi sprowokować wojnę z Afganistanem i Irakiem, tak aby obywatele amerykańscy poparli tę wojnę. To była taka sama prowokacja, jak Gliwice, czy "niespodziewany" atak floty japońskiej na Hawaje.
 • @wronski111 09:34:54
  :))
 • @Marek Kajdas 10:04:04
  Tak wygląda realna polityka w dobie mediów masowych, powszechnego zlemingowacenia społeczeństw i potwornych pieniędzy, które można na tym zarobić, no i władzy.
 • @Grzesiek 09:44:20
  A po co mam oglądać kojejne fotomontaże i gadających "ekspertów"? Już się tego naoglądałem, że rzygam tym zwyczajnie. Sami , tiiii, fachowcy od wyburzania tak wielkich budynków . Sami fachowcy, tiiii, od kierowania Boeningami , od aerodynamiki , wybuchów itp. Rzygam juz tym, bo na trzeźwo się nie da.

  Oczywiście wczorajsze "obchody" rocznicy zamachów w kairze, a szczególnie w Benghazi też wam nic , tiiiii, nie powiedzą kto tu jest agresorem, a kto się broni?
  Was nic nie przekona, nawet jak przyjda wam gardła podżynać i zony zaganiać w jasyr. Jesteście straceni dla ludzkości. Dla cywilizowanej ludzkości. Tu juz nie ma z kim rozmawiac i tłumaczyć tłumokom....
 • @Marek Kajdas 10:04:04
  mo przecież to były modele samolotów zdalnie sterowane przez Busha . Bush w czasie ataków dla niepoznaki ukrył się w szkole z dzieciakami...
  Mów mi jeszcze...
 • @Paweł Tonderski 15:48:30
  a świstak siedzi i zawija. I wy się później dziwicie, że opinia o tym portalu oszołomów dołuje...
  gratuluję radości ze swego niedowładu umysłowego. Dobrze że to nie boli...
 • @Niedzisiejszy 16:52:25
  No wiesz, nikt tu na NE nie oczekuje, ze bedziemy powtarzac CNN, oprocz ciebie oczywista!

  Tu trzeba myslec, a ty nawet nie wiesz co to znaczy.
  Nie twoja to wina, jestes ofiara massmediow.
 • ...
  http://www.atlanteanconspiracy.com/2008/09/911-masonic-symbology.html
 • @Niedzisiejszy 16:48:25
  To są ludzie, którym kino sci-fi i fantasy do spółki z propagandą KGB zryła czapeczki.
  Taki, nawet jak wdepnie w psie gówno, to powie, że to specjalny spisek Ameryki.
 • @R.Zaleski 01:24:09 2 samoloty i 3 budynki?
  Zaręczam ci, że było więcej niż 3 budynki.
  A na jednym z budynków przy Liberty Street była dziura przez 20 pięter, tam gdzie wleciał silnik.
  Ciekawe, czy ten silnik to podrzuciło CIA?
  Nie zdajesz sobie sprawy z proporcji, nie potrafisz sobie wyobrazić wielkości Twin Towers. kiedy taki budynek się zawala, to bierze ze sobą całą okolicę.
 • @Muni 18:46:17
  Ale akurat nie w ten się zawalił, i cały samolot, to też nie był powód.

  No i jeszcze ciekawa sprawa, coś walnęło z boku a wszystkie się zawaliły pionowo i za szybko, na dodatek.
 • @Muni 18:41:29
  Ostatnio ja byłem pod ostrzałem, bo nie uważam, że Syria to robota CIA, tak więc teria do bani.
 • @Niedzisiejszy 16:48:25
  Oświeć więc mnie proszę na początek co do tylko tych 40 wątpliwości w tej sprawie:

  http://911truth.org/article.php?story=20041221155307646
 • @R.Zaleski 21:19:33
  to nie są wątpliwości, to są bzdury.
 • @Muni 18:41:29
  Muni, muniek, no móżdżek przestańcie z tą agenturą.
  Pokazać agenturę i to w dodatku głupią, to pokaże:

  kapral Muni'ek w pełnej krasie, chwali się w organie naczelnym głównemu dowodzącemu z pzpr, jak to robi krecią robotę na NE :
  "Panuje tam jakaś nabożna atmosfera czczenia Iranu i każdego zasofanego reżimu, jak Białoruś czy inna Syria, a wszystko w celu obrzydzenia ludziom ewentualnego zbliżenia z USA.
  Jak dla mnie, to ruscy agenci, i tyle.
  A kiedy próbuje się im powiedzieć coś w temacie, to zachowują się jak PO-wcy, którym usiłuje się wypominać błędy kaszubskiego księcia Donalda.
  Mój krótki wpis w temacie od razu zaliczył tam ledwo 2*.
  http://xiezyc.nowyekran.pl/pos...
  Na szczęście, wiem kim są i tak, zamierzam ich irytować dopóki mogę.

  Muni () 02/09/2012 - 17:38."

  Powtórzę jeszcze raz jego zadanie na przyszłość:
  "Na szczęście, wiem kim są i tak, zamierzam ich irytować dopóki mogę."

  http://prezydentrzbik.nowyekran.pl/post/72844,polucje-filosemity-nienawistnika-z-rosyjskiego-brzegu-warszawy

  a teraz muniek spierniczajcie do pzrowskiego patyjoty z pis :)))
  w razie co to zawsze możecie powiedzieć że na NE to jest wsi wiec jako agenci to was wykryli i parę szekli premii wam się należy.
 • @wronski111 09:34:54
  "Każdy majster na budowie wam potwierdzi że beton takiego dymu nie narobi "

  mój boże. Świat wg majstra z budowy. Czy ten twój majster budował kiedy coś większego od latryny? tak z ciekawości pytam. Ot, żeby mieć się z czego z kolegami posmiać....
 • @bar-bara 17:09:28
  nie pisz o rzeczach , o których nie masz nawet bladego pojęcia! bo uwłac zasz ludziom myślącym, a nie powtarzającym za islamskimi prowokatorami bzdur i propagandy...
 • @R.Zaleski 21:19:33
  a czy ja się znam na pilotowaniu, budowie ogromnych wierzowców, wyburzaniu ogromnych budynków, nawigacji czy pilotażu? W przeciwieństwie do was, geniuszy , rzecz jasna...
 • @Niedzisiejszy 16:48:25
  "Sami fachowcy, tiiii, od kierowania Boeningami , od aerodynamiki , wybuchów itp"

  Wejdź sobie na strony organizacji takich fachowców, inżynierów czy pilotów dla wyjaśnienia 9/11. Czy uważasz, że ich też nie ma?
 • @Muni 00:52:13
  Bla, bla, bla - jak Niedzisiejszy.
 • @R.Zaleski 01:34:33
  Płonące paliwo lotnicze wytworzyło temperaturę rzędu tysięcy stopni. Stal natomiast w temperaturze ponad 800 stopni zachowuje się jak plastelina. To są fakty, które potwierdzi ci każdy strażak i inżynier konstruktor.
  Ty natomiast uruchom intelekt i wyobraź sobie 100 piętrowy budynek o konstrukcji szkieletu z plasteliny wypełnionego betonem. Musi runąć? Musi... I to pionowo, bo grawitacja działa w pionie :-))
  pozdrawiam
 • @wronski111 09:34:54
  Trafił pan w 10 !
  W następnym komentarzu to pokaże.
  Ratus to wydłużenie tego :)
 • @ratus 15:39:14
  //Płonące paliwo lotnicze wytworzyło temperaturę rzędu tysięcy stopni.//

  Można napisać nawet, że 10 tys. stopni. Klawiatura jest cierpliwa.

  Do osiągnięcia temperatury powyżej tysiąca stopni potrzebne jest zapewnienie odpowiedniej proporcji tlenu do paliwa.

  //W płomieniu dyfuzyjnym, z którym można spotkać się w przypadku np. świecy czy zapalniczki, można wyróżnić kilka warstw:

  stożek wewnętrzny, zwany także strefą rozkładu. Następuje w nim rozkład cząsteczek paliwa (substancji spalanej) na atomy oraz wolne rodniki. Tworzy on niemal niewidoczną, świecącą słabym fioletowym światłem warstwę w dolnej części płomienia. Tutaj temperatura osiąga 800 °C.
  stożek środkowy, zwany strefą spalania niecałkowitego. Jest to najsilniej świecąca warstwa (to od niej pochodzi żółte światło świecy). Następuje w niej rozżarzanie cząsteczek węgla, które wracając do stanu podstawowego emitują kwanty światła. W strefie tej z powodu niedoboru tlenu nie może dojść do całkowitego utlenienia spalanej substancji, dlatego przedmioty, które znajdą się w tej warstwie, są silnie redukowane. Z tego względu strefę tę nazywa się płomieniem redukującym. Tutaj temperatura osiąga 900-950 °C.
  stożek zewnętrzny, zwany strefą spalania całkowitego. W tym znajdującym się na zewnątrz płomienia stożku świecącym słabym niebieskim światłem zachodzi całkowite spalanie paliwa. W wyniku intensywnego wydzielania się energii stożek ten odznacza się najwyższą temperaturą. Panuje w nim pełny dostatek tlenu, a z powodu dużej ilości jego wolnych rodników substancje, które znajdą się w tym stożku są utleniane – stąd jego nazwa – płomień utleniający. W nim temperatura osiąga 1400 °C.
  //

  Jak widać w przypadku płomienia przy swobodnym dostępie powietrza tylko ograniczona strefa ma temperaturę powyżej 1000 stopni. W przypadku spalania w pomieszczeniu częściowo zamkniętym będą o wiele niższe temperatury.
  Aby nagrzać belki szkieletu powyżej 700 stopni, płomień musiałby się znajdować bardzo blisko nich z tolerancją ~10cm.
  W dziurze elewacji budynku zrobionej przez samolot pojawił się w pewnym momencie człowiek, który wymachiwał ręką i zachowywał się względnie spokojnie. Oznacza to, że w obszarze, gdzie rzekomo rozlało się paliwo nie było wcale zbyt gorąco.
 • @ratus 15:39:14
  "Płonące paliwo lotnicze wytworzyło temperaturę rzędu tysięcy stopni. Stal natomiast w temperaturze ponad 800 stopni zachowuje się jak plastelina. To są fakty, które potwierdzi ci każdy strażak i inżynier konstruktor."

  To raczej opowiadanie bajek jak to pokazał wronski111.
  Nie jest tak ?

  Paliwo lotnicze jest prawie nie palne. To ze względów bezpieczeństwa.
  Więc dlaczego się spala w silniku ? do tego są potrzebne pewne warunki.
  {kto chce niech sprawdzi jakie, nie będę robił komentarza wielkości książki} Pala się opary paliwa, to robi dużą różnicę.
  Z powyższego cytatu.
  Sądzę że komentator ratus, wszystkim starającym się o pracę jako spawacz mówi że takie coś nie istnieje , że to jakiś matrix wmawia.

  Bo jak może być tak ze palnik spawacza nie roztopi całości elementów które są spawane. Ba! Strumień takiego palnika jest skierowany wprost na spawany metal. Natomiast palące się opary unoszą się w górę.
  *Co widać choćby po tym jak unosi się dym {* ratus napisałem to ze względu na ciebie, nie wiem czy wiesz o tym}
  Na dodatek te straszliwe podgrzewanie nie było gdzieś u podstaw tylko na najwyższych piętrach.


  "Ty natomiast uruchom intelekt i wyobraź sobie 100 piętrowy budynek o konstrukcji szkieletu z plasteliny wypełnionego betonem. Musi runąć? Musi... I to pionowo, bo grawitacja działa w pionie :-))
  pozdrawiam"
  Nic tu nie pomorze żaden intelekt jak się nie ma wiedzy. 0+0=0
  Tylko skąd wziąć tą plastelinę. Kiedy spawane elementy konstrukcji np. mostu. Te które są też zabetonowane nie zamienią się w plastelinę.
  A co dopiero taka konstrukcja 100 pieter + pod ziemną. Taka masa stali może pochłonąć bardzo wiele energii cieplnej i ją szybko oddać.

  Jestem pewien ze nie ma pan żadnego wykształcenia ani podstawowej wiedzy o konstruowaniu czy też jakiegoś technikum.

  ps. jakby umieli lepiej kłamać to by wymyślili że konstrukcja rozleciała się od drgań harmonicznych, tak jak ten most w Tacoma

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej