Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
424 posty 2904 komentarze

Polska na 6 - tkę

R.Zaleski - Członek Konfederacji Rzeczpospolitej Blogerów i Komentatorów.................. Jakość polityki = jakość życia

Protesty w Londynie przeciw antypolskiej propagandzie

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zachęcam wszystkich Polaków do udziału w zainicjowanej przez Patrie Fidelis wtorkowej i niedzielnej przez PogLond, a wspartych przez inne polskie organizacje akcji protestu.

W niemieckim filmie „Nasze matki, nasi ojcowie” jest kilka typów czarnych charakterów. Oficer SD, zabijający małą dziewczynkę i paru jemu podobnych nazistów, Ukraińcy pędzący Żydów, szef oddziału AK, zatrzaskujący wagon z ludźmi w pasiakach, w domyśle Żydami, polscy chłopi. No i biedni wkręceni w wojnę młodzi bohaterowie, choć to właśnie młodzież przerobiona przez obowiązkowe od 1933 Hitlerjugend i propagandę Goebbesa, której pogrobowcem jest ten film, była najgorsza. Bardziej już starsi, wychowani w Republice Weimarskiej, mieli do tego dystans.
To cwane fałszowanie historii w łatwo jak Cyklon B przenikającej formie dotrze do ludzi w 60ciu krajach świata, po to je zrobiono. Od lat w ten sposób psuje się nam opinię na całym świecie. To nam bardzo szkodzi, nie zdajecie sobie sprawy nawet jak bardzo ale to na własnej skórze poczujecie. Dlaczego to tak wygląda dość dobrze tłumaczy zlinkowany artykuł Janusza Dobosza.
Zachęcam wszystkich Polaków do udziału w zainicjowanej przez Patrie Fidelis wtorkowej i niedzielnej przez PogLond, a wspartych przez inne polskie organizacje akcji protestu.

Więcej informacji o protestach:
1 IX
https://www.facebook.com/events/226564660828328/
3 IX
https://www.facebook.com/events/435199123261633/

Janusz Dobosz
http://gazetaobywatelska.info/news/show/1321


http://niepoprawni.pl/blog/2334/czy-nazi-matki-sa-dzielem-niemieckich-sluzb
http://niepoprawni.pl/blog/2334/nazi-ojcowie-nazi-matki


 

KOMENTARZE

 • Warto pamiętać o pomysłach ICH ojców i matek:
  22 lipca 1943
  Szef Urzędu D IV w SS-WVHA nakazał administracjom obozów koncentracyjnych Dachu, Sachsenhausen, Buchenwald, Mauthausen, Flossenbürg, Natzweiler, Ravensbrück, Neuengamme, Bergen-Belsen, Stutthof, Herzogenbusch, Gross-Rosen, Lublin i Auschwitz do dnia 6 VIII 1943 r. przesiać do SS-WVHA meldunek o całym wpływie (Gesamteingang) cywilnej odzieży przekazanej z KL Lublin, względnie z KL Auschwitz wg następującego wzoru:
  "Tytuł wzoru: Wpływ odzieży cywilnej z placówek starej odzieży KL Lublin i KL Auschwitz (Eingang Zivilbekleidung von der Altsachenverwertungsstelle Lublin und Auschwitz).
  Tytuł rubryk: Dzień wpływu; Skąd; Płaszcze; Kurtki; Marynarki; Spodnie; Kamizelki; Pulowery; Koszule różne; Kalesony; Piżamy; Ubrania robocze; Chustki. Razem: Jako nadające się do użytku: W międzyczasie odpisane: Stan rzeczywisty na dzień 1 VIII 1943 r. Podpisy: Referent do spraw odzieży; Kierownik Administracji".


  6 sierpnia 1942
  SS-WVHA nakazał komendantom obozów koncentracyjnych gromadzenie ścinanych więźniom i więźniarkom włosów z przeznaczeniem na surowiec przemysłowy do przerobienia ich na filc i przędzę. Z włosów ściętych więźniarkom postanowiono wytwarzać skarpety dla członków załóg okrętów podwodnych.
  Jednocześnie zobowiązano komendantów do składania comiesięcznych meldunków o ilości uzyskanych włosów.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ULUBIENI AUTORZY

więcej